Helal Ettim Erdem Kınay
HELAL ETTİM ERDEM KINAY

CANLI RADYO DİNLE

AYRILIĞIN GÜNAHI, AŞKIN SEVABI BÜYÜK.
SENDEN KALAN ACILAR, SANMA Kİ GÖNÜLDE YÜK.
KALMA GİTME SORGUSU BÖLÜK BÖLÜK,
BENDEKİ BU YÜREK, SENİN BİLE KORKUNDAN BÜYÜK!
GİREMEDİN NEDEN GÖNÜL YOLUNA?
BÖYLESİ SEVDAYI FEDA ETTİN.
BENDEN YANA OLAN KALSIN YANINA,
BEN SANA HAKKIMI HELAL ETTİM.
BİLEMEDİN DEĞER AŞKIN UĞRUNA,
BÖYLESİ BİR KALBİ HEBA ETTİN.
BENDEN YANA OLAN KALSIN YARINA,
İSTEMEM HAKKIMI HELAL ETTİM.


HELAL ETTİM ERDEM KINAY

AYNI EVDE YAŞAMAYA BAŞLADILAR!

AŞKLARI BAŞLADIĞI GÜNDEN BERİ BİRÇOK KEZ AYRILIK HABERİYLE GÜNDEME GELEN MURAT DALKILIÇ VE HANDE ERÇEL TEKRAR AYNI EVDE YAŞAMAYA BAŞLADI.

Konuyu Takvim yazarı Ufuk Özcan kaleme aldı. 

İşte o yazı:
 
Murat Dalkılıç ile oyuncu Hande Erçel'in aşkı, bir süredir magazin gündemini oldukça meşgul ediyordu. Aşk yaşadıkları günden itibaren birçok kez ayrılık haberleri yapılan ikili, Hande Erçel'in annesinin vefatından sonra barışmıştı.

Hatta aileye giren Dalkılıç, en son oyuncunun babası Kaya Erçel'le yemeğe bile çıkmıştı. Duyduğuma göre daha önce Beykoz Çubuklu Konakları'nda oturan Murat Dalkılıç, Zekeriyaköy'de bir siteye taşınmış.
 
Bu taşınmayla birlikte Hande Erçel de Ulus'taki evden eşyalarını alıp buraya yerleşmiş. Daha önce Beykoz'da aynı evde yaşayan ikiliden Erçel, barıştıktan sonra bu evde çok iyi anıları olmadığını söylediği için de popçu, bu kararı almış.
 
Aylık 12 bin liraya bir villa kiralayan Dalkılıç, Hande Erçel ile tekrar aynı evde yaşamaya başlamış. Hatta geçen haftalarda ise evlerinin bahçesinde oyuncunun ablası Gamze Erçel ile nişanlısı ve hatta babası Kaya Erçel'le hep birlikte mangal yapmışlar.

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

saniye sonra kapanacak.