Deli Divanenim Ziynet Sali
DELİ DİVANENİM ZİYNET SALİ

CANLI RADYO DİNLE

NE OLUR KORKSAM NE OLUR KORKMASAM
DURUYOR MU DAMARDA AKACAK KAN
NE GÖREYİM FIRLAMIŞ YERİNDEN
YETİŞEMEDİM YÜREĞİMİN ARKASINDAN

SENDE NE VAR AKIL FİKİR ERMEZ
DÜŞÜNE DÜŞÜNE VAKİT KAYBEDİLMEZ
VURULACAĞI GÜNÜ BÜYÜCÜDE BİLMEZ
NE GELECEKSEN BAŞIMA GELSİN AŞKTAN

KAÇIRAYIM MI SENİ GECE İNİNCE
AY BULUTUN ARDINA GİZLENİNCE
YIKIP İNDİREYİM Mİ BU MEMLEKETİ
SEN EVET DEYİNCE

DELİ DİVANE DELİ DİVANENİM İŞTE
DELİ DİVANE DELİ DİVANENİM İŞTE

DELİ DİVANENİM ZİYNET SALİ

'DÜNYA STARI DEĞİLİM AMA HER YERDE SEVİLİYORUM'

CEM BELEVİ, DÜN AKŞAM SÜPER FM FREKANSIYLA AYNI ANDA SÜPER FM'İN İNSTAGRAM HESABINDAN CANLI YAYINLANAN DUYGU ATAKAN'LA #EVDENYAYINDAYIZ YAYININA KONUK OLDU.

Canlı yayın boyunca önemli açıklamalarda bulunan Cem Belevi, karantina günlerini nasıl geçirdiğinden bahsetti.

Duygu Atakan'ın, 'Evde neler yapıyorsunu?' sorusuna Cem Belevi, 'Spor yapıyoruz, sağlıklı besleniyoruz, sabah 8'de kalkıyorum. Karantina dönemi bittikten sonra sosyal hayata çabuk adapte olmak için düzenimizi bozmadık' cevabını verdi.

Evinin üst katında stüdyo olduğunu söyleyen genç şarkıcı, şarkı yazdığını müzikle uğraştığını da sözlerine ekledi.

Karantina dönemini zulme çevirmeden geçirmenin önemine değinen Cem Belevi, 'Sevdiklerimizi arayalım, kitap okuyalım, müzik dinleyelim. Biraz izole olmaya ihtiyacımız vardı' dedi.

Canlı yayın boyunca Arabistanlı hayranları tarafından yoruma tutulan genç şarkıcı, 'Dünya starı değilim ama her yerde çok seviliyorum. İnadına Aşk dizisi çekileli 4 yıl oldu ama dizi İspanya'da çok popüler hatta yeni bir İspanya dergisine röportaj verdim' dedi.

'Yakışıklı olmasaydın bu kadar çok sevilir miydin?' sorusuna Cem Belevi, 'Dış görünüş önemli ancak başta ilgi görürsün ama içeriğin boş ise iz bırakamazsın' cevabını verdi.

Son zamanlardaki rap akımından etkilendiğini daha öncede konserlerinde rap şarkılar okuduğunu belirten Cem Belevi, yeni şarkısında da rap melodilerinin olduğunu söyledi. 

Evde kaldığı süre boyunca şükretmeyi öğrendiğini söyleyen Cem Belevi, 'Bu süreci atlatmak gerek, önce sağlık. Deniz kenarında koşmayı özledim, konserleri özledim, Belgrad Ormanı'na gitmeyi özledim' dedi.

'Şu anki Cem Belevi, seneler önceki Cem Belevi'ye ne söylemek isterdi?' sorusuna genç şarkıcı; 'Yolun uzun, kimseye anlam yükleme, sen üretmeye devam et. Göründüğü gibi değil, yıpratıcı bir çevre' derdim cevabını verdi.

 

 

 

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

 • 'BESTE YAPIYORUM DİYEN YALAN SÖYLER'İlyas Yalçıntaş, ‘Dünya Senin' şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.
  'Beste Yapıyorum Diyen Yalan Söyler'
 • AJDA PEKKAN'DAN BEST OF PROJESİ GELİYOR!Türk Pop Müziği'ne sayısız eser kazandıran Ajda Pekkan'dan Best Of projesi geliyor!
  Ajda Pekkan'dan Best Of Projesi Geliyor!
 • DEMET SAĞIROĞLU'NDAN YENİ SİNGLEDemet Sağıroğlu’nun, corona virüse yakalanması nedeniyle çıkış tarihi ertelenen 'Yaşadım Saydın mı?' isimli single’ı çıktı.
  Demet Sağıroğlu'ndan Yeni Single
 • IRMAK ARICI'NIN KLİP ÇEKİMİNDE KORONAVİRÜS ÖNLEMİ!Ümraniye Film Platosunda yönetmen Ahmet Can Tekin'in klip çekiminde set çalışanları, koruyucu ekipmanlarını giyerek çalıştı.
  Irmak Arıcı'nın Klip Çekiminde Koronavirüs Önlemi!
 • 'TÜRKİYE'YE DÖNEMEYECEK MİYİM DİYE ÇOK KORKTUM'Güliz Ayla, dün akşam Süper FM frekansıyla aynı anda @karnavalcom'un instagram hesabından canlı yayınlanan Duygu Atakan'la #EvdenYayındayız yayınına konuk oldu.
  'Türkiye'ye Dönemeyecek Miyim Diye Çok Korktum'
 • OĞUZHAN KOÇ STÜDYOYA KAPANDI!Oğuzhan Koç, geçen cuma günü Arnavutköy’de objektife yansıdı.
  Oğuzhan Koç Stüdyoya Kapandı!
 • KARANTİNADA MÜZİK!Selena Gomez, karantina döneminde dinlediği müzikleri açıkladı.
  Karantinada Müzik!
 • GÖKÇE, YENİ SİNGLE MÜJDESİNİ VERDİ!Sevilen sanatçı Gökçe Kırgız, gazeteci Enes Özdemir'in instagram'dan yaptığı "Enes Özdemir'le Bi Konuşalım" programına konuk oldu.
  Gökçe, Yeni Single Müjdesini Verdi!
 • GONCA VUSLATERİ'DEN SÜRPRİZ SİNGLE!Başarılı oyuncu Gonca Vuslateri ilk single çalışması, söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait "Hep bi' şey eksik" ile 8 Mayıs'ta müzik severler ile buluşuyor.
  Gonca Vuslateri'den Sürpriz Single!
 • KLİBİNDE HAYRANLARINI OYNATTI!Doğan Duru, ilk solo albümü olma özelliğini taşıyan,'Epoch'ta yer alan 'Dut' şarkısının, video klibi için 8 Nisan'da takipçilerine birlikte çekme çağrısında bulunmuştu.
  Klibinde Hayranlarını Oynattı!
saniye sonra kapanacak.