Top 20 Süper FM
TOP 20 SÜPER FM

CANLI RADYO DİNLE

TOP 20 SÜPER FM

'HADDİNİZİ AŞMAYIN'

HAZAL KAYA, USTA SANATÇI AYŞEN GRUDA'NIN VEFATINI KENDİSİNE HAYRANLARININ HATIRLATTIĞI YÖNÜNDEKİ HABERLERE "HADDİNİZİ AŞMAYIN" DİYEREK SİTEM ETTİ.

Haberlere twitter hesabından tepki gösteren Hazal Kaya, 'Kimsenin hatırlatmasıyla, verdiği tepkiyle paylaşım yapacak biri değilim ki bu bir ustaya veda mesajı hayatımı sosyal medyada yaşamıyorum. Siz de bunu çok iyi biliyorsunuz. Benden kendinize, hele ki bu tarz bir içerikle haber çıkaramazsınız. Haddinizi aşmayın, terbiyesizleşmeyin' dedi. 

Kaya, daha sonra yaptığı bu açıklamayı sildi.

"ÇOK GÜLDÜK, ÇOK DERTLEŞTİK"

Hazal Kaya, usta oyuncu Ayşen Gruda'nın ölümünün ardından Instagram hesabından rol aldıkları diziden bir fotoğraf paylaşarak, "Çok güldük birlikte, çok eğlendik, çok dertleştik, çok anladık birbirimizi öyle ki birbirimizin derdini dert edindik...çok şey öğrendim ondan, azıcık zamanda... Çok şanslı hissediyorum kendimi. İşine ve kendine duyduğu saygı, hayat enerjisi, kararlılığı, zekası, bilgi birikimi, duygusal derinliği ömrüm boyunca ilham olacak bana...seni çok seviyorum Ayşen abla...hoşçakal..." demişti.

(sondakika.com)

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

saniye sonra kapanacak.