Hayalet Özgün
HAYALET ÖZGÜN

CANLI RADYO DİNLE

RADYODA ŞARKIMIZ ÇALDI YİNE
ÇOK DOKUNDU KALBİME
YİNE KENDİ KENDİME
AĞLADIM SAATLERCE
BELKİ GELİRSİN DİYE

KİM BİLİR ÖZLEDİN Mİ
BELKİ DE SEN DE YANDIN DERDİNE
DİYE KENDİ KENDİME
AĞLADIM SAATLERCE
BELKİ GELİRSİN DİYE

AMA YOK SENDEN NE BİR SES NE SEDA
KİM BİLİR KİMLER VAR AKLINDA
SANA ÇOK, ARA BUL, DELİLER VAR ETRAFTA
GİDİLİR PEŞİNDEN BÖYLE AŞKI BULUNCA

AMA NERDE SENDE O KADAR CESARET
ODAMDA BİR HAYALET
MUTLU GÜNLERDEN KALAN
SARARIP SOLDUM BU NE FELAKET
BU NASIL AŞKMIŞ HESAP ET
SEN NE ANLARSIN ONDAN

HAYALET ÖZGÜN

ÖRDEĞİNİ YANINDAN HİÇ AYIRMIYOR!

OYUNCU ASUMAN DABAK, TRT 1'DE YAYINLANACAK "EGE'NİN HAMSİSİ" DİZİSİNDE, KENDİSİNİ TERK EDEN NİŞANLISININ ADINI VERDİĞİ 'NURİ' İSİMLİ ÖRDEĞİNİ GECE GÜNDÜZ YANINDAN AYIRMIYOR.

Asuman Dabak, "Ege’nin Hamsisi" dizisinde tuttuğunu koparan 'Karadenizli Fikret Gerginoğlu' karakterine hayat verecek. Kendisini terk eden nişanlısı 'Nuri’nin ismini verdiği ördeğiyle dolaşan ve gece gündüz onu yanından ayırmayan Fikret, hem kardeşi 'Şevket' ve ailesine hem de köy halkına kök söktürecek. 

"ÇEKİMLER BİTİNCE KARADENİZ'DEN AYRILAMADIK"

Yeşil ve mavinin buluştuğu  muhteşem Karadeniz yaylalarında çekilen bölümlerde kimi zaman kemençe ezgileriyle horon oynayan, kimi zamansa kardeşi 'Şevket’in (Uğur Çavuşoğlu) yaptığı mıhlamayı iştahla yiyen 'Fikret Gerginoğlu' karakterini çok sevdiğini belirten Asuman Dabak, “Ege’nin Hamsisi, bugüne kadar yer aldığım en eğlenceli dizi. Doğasına bayıldığım Rize’nin yaylalarında, denizi ufuktan gören güzeller güzeli ahşap konaklarda çekimler yaptık. Yemekle çok fazla aram olmamasına rağmen Karadeniz mutfağına dayanamadım. Mıhlamaya, pidelere, kara lahana çorbasına bayıldım. Çekimler bitmesine rağmen burada ayrılamadık. Dizideki birkaç arkadaşımla birlikte birkaç gün daha kalarak tatil yaptık, Karadeniz’in tadını çıkardık” dedi.

Dizide başrolleri İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu ve Hakan Bilgin paylaşıyor.

(cadde)

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

saniye sonra kapanacak.