Dizinin Dibi Dicle Olcay
DİZİNİN DİBİ DİCLE OLCAY

CANLI RADYO DİNLE

YOK Bİ ÇIKIŞ YOLUMUZ VARSA SÖYLE GELİYOR SONUMUZ
NAFİLE OLUYOR SERZENİŞLER NERDE ASIL KONUMUZ
GÜZ YAKLAŞMIŞ SESSİZCE KABUL EDEMEM
İKİ SARILSAK DÜZELMEZ MİYDİ PARÇALI DURUMUMUZ

ARADIM O YER SENİN BU YER BENİM
DENEMEK Mİ ZARAR VER BİR KARAR
YA UZAK KAL YA DA BİZİ KALBİME AL

ÜZÜLECEKSEK ÜZÜLELİM BE
YALANA SARMA GÜNAHLARA GİRME
KARIŞALIM MI ELE GÜNE SÖYLE
YA DA HER AN DİZİNİN DİBİNDE

DİZİNİN DİBİ DİCLE OLCAY

ÖRDEĞİNİ YANINDAN HİÇ AYIRMIYOR!

OYUNCU ASUMAN DABAK, TRT 1'DE YAYINLANACAK "EGE'NİN HAMSİSİ" DİZİSİNDE, KENDİSİNİ TERK EDEN NİŞANLISININ ADINI VERDİĞİ 'NURİ' İSİMLİ ÖRDEĞİNİ GECE GÜNDÜZ YANINDAN AYIRMIYOR.

Asuman Dabak, "Ege’nin Hamsisi" dizisinde tuttuğunu koparan 'Karadenizli Fikret Gerginoğlu' karakterine hayat verecek. Kendisini terk eden nişanlısı 'Nuri’nin ismini verdiği ördeğiyle dolaşan ve gece gündüz onu yanından ayırmayan Fikret, hem kardeşi 'Şevket' ve ailesine hem de köy halkına kök söktürecek. 

"ÇEKİMLER BİTİNCE KARADENİZ'DEN AYRILAMADIK"

Yeşil ve mavinin buluştuğu  muhteşem Karadeniz yaylalarında çekilen bölümlerde kimi zaman kemençe ezgileriyle horon oynayan, kimi zamansa kardeşi 'Şevket’in (Uğur Çavuşoğlu) yaptığı mıhlamayı iştahla yiyen 'Fikret Gerginoğlu' karakterini çok sevdiğini belirten Asuman Dabak, “Ege’nin Hamsisi, bugüne kadar yer aldığım en eğlenceli dizi. Doğasına bayıldığım Rize’nin yaylalarında, denizi ufuktan gören güzeller güzeli ahşap konaklarda çekimler yaptık. Yemekle çok fazla aram olmamasına rağmen Karadeniz mutfağına dayanamadım. Mıhlamaya, pidelere, kara lahana çorbasına bayıldım. Çekimler bitmesine rağmen burada ayrılamadık. Dizideki birkaç arkadaşımla birlikte birkaç gün daha kalarak tatil yaptık, Karadeniz’in tadını çıkardık” dedi.

Dizide başrolleri İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu ve Hakan Bilgin paylaşıyor.

(cadde)

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

saniye sonra kapanacak.