Sevişmeler Hariç Yonca Lodi
SEVİŞMELER HARİÇ YONCA LODİ

CANLI RADYO DİNLE

SEVİŞMELER HARİÇ YONCA LODİ

'TATİL DEMEK BODRUM'A GİTMEK DEĞİLDİR'

MURAT KEKİLLİ, "TATİL DEMEK SADECE BODRUM’A ANTALYA’YA GİTMEK DEĞİLDİR. KAFASINI DİNLEMEK TAZELENMEK İSTEYEN YAYLAYA ÇIKSIN" DEDİ.

Çocukluğundan bu yana ailesiyle beraber Adana’nın Pozantı ilçesine bağlı Akçatekir Yaylası'na çıktığını söyleyen Murat Kekilli, "Trafik ve gürültüden uzak, huzuru yaylada buldum. Buraya geldiğim her zaman felsefik ve duygusal anlamda yenilenmiş hissediyorum. Burada beynimden süzülen cümlelerde gitarımın telinden akustik ve nağmeler birbiri ardına dökülüyor" dedi.

"HUZURU YAYLADA BULDUM"

"Trafik ve gürültüden uzak, huzuru yaylada buldum. Buraya geldiğim her zaman felsefik ve duygusal anlamda yenilenmiş hissediyorum. Burada beynimden süzülen cümlelerde gitarımın telinden akustik ve nağmeler birbiri ardına dökülüyor" dedi.

Kekilli, "İnsanlar tatil zamanı geldiğinde genel Ege ve Akdeniz’deki tatil beldelerini tercih ediyorlar. Ben ise çocukluğuma dönüp mahalle kültürünün hala yoğun hissedildiği insan ilişkilerinin dijital ortamlardan biraz olsun, uzaklaştırıp birebir yaşandığı bu ortamı seçiyorum" ifadelerini kullandı.

(posta)


 

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

saniye sonra kapanacak.