Bi Daha Levent Yüksel
Bİ DAHA LEVENT YÜKSEL

CANLI RADYO DİNLE

OYNAŞIR MIYIM BİR DAHA
KADIN MI KIZ MI TÖVBE BİR DAHA
BEN ETTİM SEN ETME AFFET
BIRAKMA BENİ BU KARDA KIŞTA
BİTTİ
GEÇTİ
GİTTİ
TÖVBE
TÖVBE TÖVBE
TÖVBE TÖVBE

E TÖVBE E TÖVBE

DOLAŞIR MIYIM Bİ DAHA
O BAR BU BAR GECEDEN SABAHA
HADİ KAPAT BENİ EVLERE AT
DÖNERSEM EĞER KOY KAPIYA

KALK GİDELİM
ELE OH DEDİRTME
SEVDİĞİNİ KURDA KUŞA YEDİRTME

HADİ GİDELİM KALK GİDELİM
BİZE GİDELİM EVE GİDELİM
Bİ DAHA
Bİ DAHA

TÖVBE E TÖVBE

A A BEN Mİ SERT ERKEĞİM
KANATSIZ BİR MELEĞİM
DERSİMİ ALDIM GELDİM
VER ELİNİ AYAĞINI ÖPEYİM
TIRNAĞIN BİLE OLAMAZ
BEN DEĞİL ONLAR YARAMAZ
BU HAİN SENSİZ YAPAMAZ
KAPIYI AÇ N'OLUR GİREYİM
AKLIMI ALDI BAŞIMDAN
OLDUM EŞİMDEN ARKADAŞIMDAN
CEHALETİME GENÇLİĞİME VER
HADİ GERİ SAR AL EN BAŞINDAN
BİTTİ
GEÇTİ
GİTTİ
TÖVBE TÖVBE TÖVBE
TÖVBE TÖVBE
E TÖVBE TÖVBE

DOLAŞIR MIYIM Bİ DAHA
O BAR BU BAR GECEDEN SABAHA
HADİ KAPAT BENİ EVLERE AT
DÖNERSEM EĞER KOY KAPIYA

KALK GİDELİM
ELE OH DEDİRTME
SEVDİĞİNİ KURDA KUŞA YEDİRTME

HADİ GİDELİM KALK GİDELİM
BİZE GİDELİM EVE GİDELİM
Bİ DAHA
Bİ DAHA

TÖVBE TÖVBE

Bİ DAHA
Bİ DAHA
Bİ DAHA
Bİ DAHA
TÖVBE

Bİ DAHA LEVENT YÜKSEL

'KLASİK TATLAR' YİNE MUHTEŞEM BİR KONUKLA BORUSAN KLASİK'TE!

BELGESEL TİYATRO VE POLİTİK TİYATRONUN ÖNDE GELEN İSMİ, OYUN YAZARI, OYUNCU VE YÖNETMEN GENCO ERKAL İLE KLASİK TATLAR 25 KASIM PAZAR SAAT 10.00’DA BORUSAN KLASİK’TE!

Genco Erkal; oynadığı karakterleri, yaşamı boyunca etkilendiği yazarları, ilham aldığı bestecileri, unutamadığı sanatçıları ve yol arkadaşlarını seçtiği müzikler eşliğinde radyo sahnesinde anlatıyor.

80 yıllık dostları Sokrates, Galileo Galilei, Karl Marx, Bertolt Brecht, Nazım Hikmet, Can Yücel ve Aziz Nesin, yanlarına İvanoviç Poprişçin, Aslan Asker Şvayk, Bay Puntila, Uzbik Baba, Aymazoğlu, Efendi Hamm ve diğerlerini de alıp hep birlikte Genco Erkal ile radyomuza geliyorlar! 

Sergilediği, Nikolay Vasilyeviç Gogol eseri Bir Delinin Hatıra Defteri ile ülkemizde sahnelenen ilk tek kişilik oyun olarak tiyatro tarihine geçen Genco Erkal’ın, 60 yıllık sanat öyküsünü dinleyeceğiniz çok özel bir programa davetlisiniz.

Programın tekrarı, yine Pazar günü saat 22.00'de… 

Borusan Klasik; karnaval.com/borusanklasikdinle adresinde ve karnaval uygulamalarında…

GENCO ERKAL

Genco Erkal’ın müzikli yeni oyunu Merhaba, 1 Aralık’ta Kenter Tiyatrosu’nda başlayacak. Sanat yönetmeni olduğu Dostlar Tiyatrosu’nun 50. yılı ve tiyatro yaşamının 60. yılı şerefine sergilenecek oyunun müzikleri Fazıl Say, Kurt Weill, Yiğit Özatalay, Arif Erkin ve Selim Atakan’ın besteleri ile piyano ve bas klarnet eşliğinde seslendirilecek. 

İlk sahne çalışması Shakespeare üzerine lise yıllarında gerçekleşen, ilk ve orta öğrenimini Galatasaray’da, liseyi Robert Kolej’de ve psikoloji öğrenimini İstanbul Üniversitesi’nde tamamlayan, Dostlar Tiyatrosu’nun kurucusu Genco Erkal, çalıştığı önemli kumpanyalar ile birlikte dünyanın birçok sahnesinde bazen rol aldı, bazen yönetti, bazen hem rol aldı hem de yönetti. 

Tiyatronun yanı sıra yine ramp ışıkları altında, senfonik konserlerde, Prokofyev’in Peter ile Kurt, Stravinsky’nin Askerin Öyküsü ve Fazıl Say’ın Nazım adlı eserlerinde anlatıcı olarak yer aldı.

Beyaz perde ve televizyonda da unutulmaz izler bırakan Genco Erkal, önemli uluslararası film festivallerinde gösterilen ve bir çok ödül kazanan At, Faize Hücum, Hakkâri'de Bir Mevsim, Camdan Kalp filmlerinin başrolünde oynadı. TRT Televizyonu için Haldun Taner'in ünlü müzikli oyunu Keşanlı Ali Destanı'nı yönetti ve oynadı.

Değişik yıllarda birçok kez "Yılın En İyi Erkek Oyuncusu", "En İyi Tiyatro Yönetmeni" seçildi ve yaşam boyu başarı ödülleri kazandı. 1982 ve 1983 yıllarında "En İyi Sinema Oyuncusu" olarak Antalya Film Festivali'nde iki kez Altın Portakal aldı.
 

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

 • TEOMAN -16 DERECEDE KONSER VERDİ!Sıcaklığın sıfırın altında 16 derece ölçüldüğü açık hava konserinde, Teoman ve ekibi sahneye postal, boğazlı kazak, eldiven ve montlarla çıktı.
  Teoman -16 Derecede Konser Verdi!
 • DİLAN ÇİÇEK DENİZ'DEN HAYRAN BIRAKAN POZ!Çukur dizisinde Sena karakterini canlandıran ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla mest etti.
  Dilan Çiçek Deniz'den Hayran Bırakan Poz!
 • BORUSAN İSTANBUL FİLARMONİ ORKESTRASI’NIN ONURSAL ŞEFİ GÜRER AYKAL İLE KLASİK TATLAR!Önceliği daima Türk bestecilerin eserlerini seslendirmek ve ülkemizi müzik yoluyla tanıtmak olan keman sanatçısı, besteci ve orkestra şefi Devlet Sanatçısı Gürer Aykal ile Klasik Tatlar 16 Aralık Pazar saat 10.00’da Borusan Klasik’te!
  Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nın Onursal Şefi Gürer Aykal ile Klasik Tatlar!
 • ARİANA GRANDE YENİ ŞARKISIYLA REKOR KIRDIAriana Grande, Thank u, Next adlı single’ı çıkar çıkmaz Billboard Hot 100 listesinde ilk kez bir numara yükselerek Adele'in rekorunu kırdı.
  Ariana Grande Yeni Şarkısıyla Rekor Kırdı
 • SERTAB ERENER'DEN YENİ ŞARKITürkçe popunun güçlü isimlerinden Sertab Erener, 'Bastırın Kızlar'ın ardından yıl bitmeden bu kez 'Belki de Dönerim' isimli şarkı ile karşımıza çıkıyor.
  Sertab Erener'den Yeni Şarkı
 • NUSRET'TEN MEMLEKET POZLARI!'Saltbae' hareketiyle dünya çapında üne kavuşan sosyete kasabı Nusret Gökçe, memleketi Erzurum'a yaptırdığı cami ve külliyeyi ziyaret etti.
  Nusret'ten Memleket Pozları!
 • CEYLAN ERTEM'DEN MÜZİK ZİYAFETİ!Jolly Joker İstMarina 'da önceki gece sevilen şarkıcı Ceylan Ertem, sahne aldı.
  Ceylan Ertem'den Müzik Ziyafeti!
 • SEVDİĞİN SANATÇIYI SELAMLAMAK İSTER MİSİN?Süper FM’in radyo programcısı Duygu Atakan milyonların dinlediği programına çok seveceğiniz bir bölüm daha ekledi ve burada size de rol düşüyor!
  Sevdiğin Sanatçıyı Selamlamak İster misin?
 • REGGİE, UNESCO KÜRESEL KÜLTÜREL MİRAS LİSTESİNDEUNESCO, reggie müziğini küresel kültürel miras listesine eklediğini açıkladı.
  Reggie, UNESCO Küresel Kültürel Miras Listesinde
 • CEM BELEVİ'DEN SÜRPRİZ!Şarkıcı Cem Belevi bir AVM'de alışveriş yaparken görüntülendi.
  Cem Belevi'den Sürpriz!
saniye sonra kapanacak.