Kaybolurum Gülüşünde İkilem
KAYBOLURUM GÜLÜŞÜNDE İKİLEM

CANLI RADYO DİNLE

KAYBOLURUM GÜLÜŞÜNDE İKİLEM

2021 HEDİYE KARNAVALI

KARNAVAL DİNLEYENLER KAZANIYOR!

2021'e girerken Morhipo'dan 500 TL'lik hediye çeki kazanan 21 kişiden biri olmak için yapman gerekenler;

Karnaval'a ücretsiz olarak üye olup, üye girişi yapmak,

18 Aralık 2020 - 4 Ocak 2021 tarihleri arasında, Karnaval.com ve Karnaval App üzerinden istediğin Karnaval radyosunu en uzun süre dinleyen 21 kişiden biri olabilmek.

Hepsi bu kadar!

 

2021 Hediye Karnavalı Kampanyası Katılım Koşulları

1. Karnaval’ın dijital radyo kanallarının kişisel bazda dinlenme süreleri üzerinden gerçekleştirilen hediye yarışması (Bundan böyle Yarışma olarak anılacaktır.)  Karnaval Televizyon Ve Radyo Yayıncılığı Tic. A.Ş.  (Bundan böyle Karnaval olarak anılacaktır.) tarafından gerçekleştirilmektedir.

2.Yarışma aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar Yarışma’ya katılmakla bu koşulları kabul etmiş sayılır.

3. Yarışma 18 Aralık 2020 tarihinde başlayıp 4 Ocak 2021 tarihinde sona erer. Karnaval’ın yarışmanın tarih aralığını değiştirme, uzatma, durdurma hakkı saklıdır.

4. Yarışma’dan yararlanmak isteyen dinleyicilerin, 3.madde’de belirtilen tarihler arasında Karnaval.com ve Karnaval App üzerinden bu platformlarda yayında olan dijital radyoları dinlemeleri gerekmektedir. Bu tarihler arasından en çok süre dijital radyoları dinleyen 21 kişi morhipo.com’dan 500 TL’lik hediye çeki kazanacaktır.

5. Yarışmaya katılım için üye girişi yapılmış olması zorunludur. Karnaval.com veya Karnaval app üzerinden kullanıcı adı ve şifresiyle üye girişi yaparak radyo dinleyen kişiler arasından 18 Aralık 2020 - 4 Ocak 2021 tarihleri arasında toplamda en fazla süre radyo dinleyerek duyurulan şartı yerine getiren 21 Karnaval üyesi belirtilen hediyeyi kazanacaktır. Radyo dinleme ölçütü, Karnaval platformunda yer alan radyoları (Süper FM, Metro FM, JoyTurk, Joy FM, Virgin Radio Türkiye, Borusan Klasik, Joy Jazz, Yol Arkadaşım, Kiss FM, JoyTurk Akustik, Başka, MydonoseTurk, KissTurk, Süper2, RetroTurk, JoyTurk Rock, Efkar, Radio Mydonose, Pop90, BabyJoy, Radyo Eko, Radyo Halikarnas) 18 Aralık 2020 - 4 Ocak 2021 tarihleri arasında en fazla süre dinlemeyi anlatmaktadır.

6. Aynı sürede dinleyen 21’den fazla kişi olması durumunda, kazananlar çekiliş ile belirlenecektir.

7. Kazanılan hediye başka bir hediyeyle değiştirilemez.

8. Karnaval’ın hediye edeceği Morhipo hediye çekleri, Morhipo.com’da Morhipo tarafından gönderilen tüm ürünlerde ve market kısmında tek seferlik kullanımda geçerli olup 18 Aralık 2021 tarihinde geçerliliğini yitirir. Bu promosyon kodu yeniden satılamaz, nakit paraya çevrilemez ve kaybolduğunda ya da çalındığında yeniden geri alınamaz.

9. Katılımcılar 13 yaşın üzerinde olmalıdır. Kodların kullanımı için uyumlu ürün ve servisler gerekir.

10. Kazanan katılımcıların isimleri tanıtım ve reklam amacı ile internet ortamında yayınlanabilecek olup ayrıca kazanan katılımcılara her türlü bilgilendirme Karnaval.com’a üye olunan e-mail adresi ile gönderilebilecektir. Katılımcılar yarışmaya katılmakla bu izinleri vermiş sayılırlar.

11. Karnaval, yarışma kapsamında vereceğini duyurduğu ödülü, kapsamını, yarışma kurgusunu, yapısını ve koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Karnaval, ayrıca yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.

12. Katılımcıların Karnaval.com ve Karnaval App’e üye olurken verdikleri tüm kişisel bilgilerin doğru olması gerekmektedir. Verilen bilgilerde eksiklik veya yanlışlık olması durumunda olabilecek aksaklıklardan Karnaval sorumlu değildir.

13. Ödül kazanma ve alma hakkı satılamaz ve ertelenemez. Tamamı ya da kullanılmamış kısmı paraya çevrilemez.

14. Karnaval, ödülün açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasında yer alan datalarda oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.ulaşılamaması nedeni ile katılımcının zarar görmesi sebebiyle Karnaval  sorumlu tutulamaz.

15. İhtilaf vukuunda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri münhasır yetkilidir.

16. Belirtilen şartları yerine getirerek en uzun süre radyo dinleyen 21 Karnaval üyesi 7 Ocak 2021 tarihinde Karnaval.com'da ilan edilecek olup, kazanan kişilere üye olurken belirttikleri email adreslerine Morhipo hediye çek kodu ve kullanım bilgileri email ile gönderilecektir.

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

 • CAN BONOMO'DAN PANDEMİ SONRASI İLK KONSER!Can Bonomo, pandemi nedeniyle ara verdiği canlı performanslarına 7 Ağustos Bodrum Antik Tiyatro ve 8 Ağustos Çeşme Açıkhava yaz konserleri kapsamında tekrar başlıyor.
  Can Bonomo'dan Pandemi Sonrası İlk Konser!
 • HANDE YENER'DEN SEVENLERİNE MÜJDEHande Yener hayranlarının merakla beklediği 20.yılına özel Carpe Diem albümünü iki parçaya böldü.
  Hande Yener'den Sevenlerine Müjde
 • ZİYNET SALİ’DEN YAZA ÖZEL SİNGLEBaşarılı isim Ziynet Sali, 'Kalbim Tatilde' single'ını sevenleriyle buluşturdu.
  Ziynet Sali’den Yaza Özel Single
 • KAŞ’TA KLİP!Soner Arıca’nın geçtiğimiz hafta müzikseverlerle buluşturduğu, söz ve müziği kendisine ait ‘Çözelim Düğümü’ single’ı kliplendi.
  Kaş’ta Klip!
 • ‘KİMİSİ ADIMI HATIRLAMAZ, DİNLE HATIRLANIR…’'Dinle' şarkısıyla 1997 yılında Eurovision’da ülkemizi temsil eden ve üçüncü olan Şebnem Paker yıllar sonra o süreci anlattı.
  ‘Kimisi Adımı Hatırlamaz, Dinle Hatırlanır…’
 • SEZEN AKSU’DAN SİMGE’YE UĞUR HEDİYESİPop müziğin başarılı temsilcilerinden Simge, 5 Ağustos’ta gerçekleşmesi planlanan Harbiye konseri öncesi Sezen Aksu’dan uğur hediyesi aldı.
  Sezen Aksu’dan Simge’ye Uğur Hediyesi
 • CHARLİE DANİELS YAŞAMINI YİTİRDİ!Country müziğin efsanevi ismi Charlie Daniels, 83 yaşında hayatını kaybetti. Usta müzisyen, ABD’nin Tennessee eyaletine bağlı Hermitage bölgesinde bir hastanede tedavi görüyordu.
  Charlie Daniels Yaşamını Yitirdi!
 • '4 AY SONRA İLK SAHNEM'Sertab Erener önceki gün İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi’nde düzenlenen “Park et seyret” konserleri kapsamında sahne aldı.
  '4 Ay Sonra İlk Sahnem'
 • EV YAPIMI KLİPFunda Arar, 13’üncü albümü ‘Doldur Yüreğimi’nin ikinci klibini, ‘Vasiyet’e çekti.
  Ev Yapımı Klip
 • 'TIKLANMA SAYILARI BAŞARI KISTASI DEĞİL'Tuğba Yurt, fenomenlerin şarkı çıkarmasıyla ilgili ‘Tıklanma sayıları benim için başarı kıstası değil’ dedi.
  'Tıklanma Sayıları Başarı Kıstası Değil'
saniye sonra kapanacak.