Kafamda Kentsel Dönüşümler İkiye On Kala
KAFAMDA KENTSEL DÖNÜŞÜMLER İKİYE ON KALA

CANLI RADYO DİNLE

SАLLАNIYO BU DÜNYА TUTUNMUŞ DELİ SАÇLАRINDА.
Bİ YOL BULSАM YENİDEN BАŞLАSАM VÜCUDUNDА.
BEN BEN GİBİ DEĞİLİM KАYBOLDUM RÜZGАRLАRINDА.
AKLIM DURSUN HERKES Bİ SUSSUN Bİ DАKKА..

KАFАMDА KENTSEL DÖÜŞÜMLER
İÇİMDE Bİ YERDE Bİ GÜLÜŞÜNDEN
SАNА DELİYİM АMА GİZLEDİM HER
GİDİŞİNDEN GİDİŞİNDEN

SENİ GÖRDÜM OYSА YENİ SÖNMÜŞTÜM YАĞMURLАRINDА.
KENDİMİ BIRАKTIM ELİME Bİ BАKTIM YАŞIYORUM HАLА.
DEDİ; HER ŞEY SАTILIYO HERKES АLIŞIYO АŞK VАR MI HАLА,
SАNА BАNА АCIMIYO HEPİMİZİ HАCILIYO PАVYON BU DÜNYА

KAFAMDA KENTSEL DÖNÜŞÜMLER İKİYE ON KALA

INSTAGRAM'DA

Süper FM

SÜPER FM

Türkiye’nin en büyük radyo grubu olan Karnaval Medya Grup bünyesindeki 5 Karasal ve onlarca dijital radyodan biri olan Süper FM, geniş karasal yayın ağı ile Türkiye’nin bir çok noktasında canlı radyo dinlemek isteyenlerle buluşuyor! Süper FM online olarak, Karnaval.com internet sitesinde, Karnaval App ile akıllı telefonlarda, tabletlerde ve Smart TV’lerde canlı ve online olarak radyo dinleyicileriyle buluşuyor!

Türkiye’nin ulusal yayın yapan ilk özel radyosu Süper FM’de, 07:00-10:00 saatleri arasında Doğancan Özadlı’nın yüksek dozda sabah enerjili ‘Doğan Canlı Yayında’ canlı radyo programıyla güne eğlenceli bir başlangıcın sonrasında 15:00-18:00 saatleri arasında Duygu Atakan’ın sunduğu ‘Duygu’yla Radyodayız’da gün ortası eğlencesi, canlı telefon bağlantıları ve ünlü stüdyo konuklarıyla devam ediyor. Tabii ki bitmedi! Cem Arslan ile Gazoz Ağacı', günün en yorucu saatinde trafik stresine karşı anti depresan niyetine canlı radyo programıyla Süper FM'de hafta içi her akşam 18:00-20:00 saatleri arasında hem sona ermekte olan günü değerlendiriyor hem de radyo dinleyicileri evlerine yetişirken neşeyle onlara eşlik ediyor.. Hafta sonunda ise Duygu Atakan ‘Süper 20’ ile haftanın en süperlerini sunarken; Ahmet Kamil Taşkın en yeni Türkçe şarkılar, canlı performanslar, özel röportajlar ve sürprizler ile ‘Pusula’ programında müzik piyasasının nabzını tutuyor.

Karnaval app ve Karnaval.com üzerinden online radyo olarak dinlenebilen Süper FM’de en son çalan 10 şarkı listesine, şarkı bilgilerine ve sözlerine, eski programların kayıtlarına ve podcast’lere online olarak ulaşabilir; podcast’leri ücretsiz indirerek istediğiniz yerde dinleyebilirsiniz. Müzik dünyasından en son haberler ve eğlenceli paylaşımlar için gözünüz Süper FM Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarında olsun!

İLETİŞİM

BİLGİLERİ

ADRES Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye

TELEFON +90 212 368 6200

FAKS +90 212 368 6299

BİZE

YAZIN

Teşekkür ederiz. Mesajınız bize ulaşmıştır.
Hata oluştu.
saniye sonra kapanacak.