Nasıl Uyuyorsun Ebru Yaşar
NASIL UYUYORSUN EBRU YAŞAR

CANLI RADYO DİNLE

BİR DAHA BİR YERLERDE
KARŞILAŞIR MIYIZ BİLMEM AMA
SENİ GÖRDÜĞÜMDE
ELİM AYAĞIM DOLANMAZ İNŞALLAH

BUDA GEÇER DİYORLAR
SANIRIM HALİMİ GÖRMÜYORLAR
ONU BUNU GEÇTİM DE
MERAK ETTİĞİM BİR ŞEY VAR

NASIL UYUYORSUN GECELERİ NASIL
BENİ DE SOĞUTTUN AŞKTAN
DURUM ÇOK AĞIR
NASIL UYUYORSUN GECELERİ NASIL
DİLERİM YATAKLARDA YALNIZLIĞA SARIL

NASIL UYUYORSUN EBRU YAŞAR

SÜPER FM

PROGRAMLAR

 • Gazoz AğacıCem Arslan

  Türkiye’nin en popüler radyocularından Cem Arslan, hafta içi her akşam Süper FM’de radyo dinleyicileri ile buluşuyor! 'Cem Arslan ile Gazoz Ağacı', günün en yorucu saatinde trafik stresine karşı anti depresan niyetine canlı radyo programıyla Süper FM'de hafta içi her akşam 18:00-20:00 saatleri arasında hem sona ermekte olan günü değerlendiriyor hem de evlere yetişirken bize neşeyle eşlik ediyor. “Cem Arslan ile Gazoz Ağacı” radyo programını kaçıranlar ve tekrar dinlenmek isteyenler için eski bölümler Podcast sekmesinde sevenlerini bekliyor!

 • Duygu'yla RadyodayızDuygu Atakan

  Türkiye’nin en bulaşıcı en şen kahkahası Duygu Özkan, Duygu’yla Radyodayız programı ile hafta içi her gün Süper FM’de radyo dinleyicileriyle buluşuyor! Kadın erkek ilişkilerinin tez konusu olduğu, gündemin en ilginç haberlerinin konuşulduğu, Pazartesi sendromu başta olmak üzere bir çok sorununuzu unutmanızı sağlayan radyo programı "Duygu'yla Radyodayız" hafta içi her gün 15:00'da Duygu Özkan'ın sunumuyla canlı olarak Süper FM'de! “Duygu’yla Radyodayız” radyo programını kaçıranlar ve tekrar dinlenmek isteyenler için eski bölümler Podcast sekmesinde sevenlerini bekliyor!

 • Doğan Canlı YayındaDoğancan Özadlı

  Her gün seçtiği farklı konu başlıkları, sosyal medyada en çok konuşulan konular ve gündeme dair kendine has bakış açısıyla özenle seçtiği şarkıları harmanlayan Doğancan Özadlı ile “Doğan Canlı Yayında”, radyo dinleyicilerini trafiğin yoğunluğundan, başlayan günün stresinden uzaklaştırıyor ve güne enerjik bir başlangıç yapmalarını sağlıyor! Doğan Canlı Yayında radyo programı, yüksek doz sabah enerjisi ile güne başlamak isteyenler için hafta içi her sabah 07.00-10.00 saatleri arasında canlı olarak Süper FM'de! “Doğan Canlı Yayında” radyo programını kaçıranlar ve tekrar dinlenmek isteyenler için eski bölümler Podcast sekmesinde sevenlerini bekliyor!

 • PusulaAhmet Kamil Taşkın

  Karnaval ve Apple Music iş birliği ile hazırlanan radyo programı Pusula, popüler şarkıcıların en yeni Türkçe şarkılarını keşfetmek isteyenler için Karnaval’da! Karnaval ve Apple Music iş birliği ile hazırlanan Pusula’da sadece en taze Türkçe şarkılar değil, sanatçıların Pusula’ya özel anlattıkları hikayeler, deneyimler ve özel kayıtlar da dinleyiciyle buluşuyor! Türkçe müzik hakkında en güncel ve özel içeriklere ulaşmak isteyenler için Pusula, Ahmet Kamil Taşkın’ın sunumuyla her hafta sonu Cumartesi 14:00-16:00 arası JoyTürk ve 19:00-21:00 arası Süper FM’de, Pazar günü ise 10:00-12:00 arası Mydonese Türk ve 13:00-15:00 arasında Süper 2’de!

saniye sonra kapanacak.