Kalbim Tatilde Ziynet Sali
KALBİM TATİLDE ZİYNET SALİ

CANLI RADYO DİNLE

KALBİM TATİLDE ZİYNET SALİ

SÜPER FM

PROGRAMLAR

 • Duygu'yla RadyodayızDuygu Atakan

  Kadın erkek ilişkilerinin tez konusu olduğu, gündemin en ilginç haberlerinin konuşulduğu, Pazartesi sendromunu madara eden radyo programı "Duygu'yla Radyodayız" hafta içi her gün 15:00'da Duygu Atakan'ın sunumuyla Süper FM'de!

 • Doğan Canlı YayındaDoğancan Özadlı

  Yüksek doz sabah enerjisi için hafta içi her sabah 07.00-10.00 saatleri arasında Süper FM'de, Doğan Canlı Yayında!

 • Kuru GürültüEmre Turhan

  Emre Turhan'la Kuru Gürültü hafta içi her akşam 18:00 - 20:00 arası Süper FM'de!

 • PusulaAhmet Kamil Taşkın

  Karnaval ve Apple Music iş birliği ile Türkiye'nin en taze radyo show'u Pusula Karnaval'da! En yeni Türkçe şarkılar, canlı performanslar ve sürprizler Pusula’da! Karnaval ve Apple Music iş birliği ile hazırlanan Pusula’da son zamanlarda en çok sevilen ve dinlenen Türkçe şarkılar, sevilen sanatçıların canlı performansları, özel röportajlar dinleyicilerle buluşuyor. Ahmet Kamil Taşkın’ın sunumuyla Pusula, her hafta sonu Karnaval radyolarında!

 • Kısa KısaDeniz Akbaba

  Deniz Akbaba hafta içi hergün 13:00- 15:00 arası ofis saatlerinde, müzik haberleri, magazin gündemi ve sınırsız hit müzik ile yeni nesil enerjisiyle Süper FM'de.

 • Süper 20Yiğit Eroğlu

  Haftanın en sevilen Türkçe pop şarkıları Yiğit Eroğlu'nun sunumuyla her hafta Cumartesi 13:00 – 15:00 arası Süper 20 ile Türkiye’nin en çok dinlenen Türkçe müzik radyolarından Süper FM’de! Kaçıranlar için tekrarı her Pazar 17:00 – 19:00 arası Süper FM’de!

saniye sonra kapanacak.