Tabu Gizem
TABU GİZEM

CANLI RADYO DİNLE

BİR DEĞİL İKİ DEĞİL KAÇINCI BU
SORDURUP DURUYORSUN ANLADIK ONU
KENDİNCE BİR HALLER HİÇ DE HOŞ DEĞİL
İSTEMEYENE BÖYLE ZORLAMAK NEDİR
GEÇMİŞİN YÜKÜ AĞIR MI GELDİ ÇOK
MAALESEF BULUNMADI İLACI YOK YOK YOK
ALLAH'IM BÜYÜKSÜN TELL ME WHAT TO DO
ONUNLA GORÜŞMEK BENİM İÇİN BİR TABU
DOKUNMAYIN
BİR MAZİMİZ OLMASA KEŞKE YOK
ZARARSIZDIR O
DÖNER TABİİ
OTURUNCA TAŞA SOĞUK ÇEKTİ BİR AH
PİŞMANDIR O
HOPPALA GÜNAYDIN ANKARA
ANLADIN DÖNÜNCE ŞAŞKINA
AŞIĞIN BOYNU KILDAN İNCEDİR
NAFİLE BÜTÜN BU TANTANA
HOPPALA GÜNAYDIN ANKARA
ANLADIN DÖNÜNCE ŞAŞKINA
AŞIĞIN BOYNU KILDAN İNCEDİR
ANLADIM EMİNİM ÖYLEDİR

TABU GİZEM

PODCAST

DİNLE

 • Sert Ünsüz 18041:16

  Karne hediyesi olarak evladına kaplan alan baba, üreme daha fazla ne olur! İngiliz düşes kate Middleton tanı olmuş,şimdi kraliçe düşünsün Ronaldo’nun ilk randevusu deplasman takımı taktiği ile geçmiş! Gelinim mutfakta ve yemekteyiz, 2 program izle cehennem kütüğüsün. Johny Deep’in acı intikamı, babaya para yağıyor gökten. Ben afleck, 10 yaşındaki çocuğa araba kullandırmış, Afleck sen bir süzmesin.

 • Sert Ünsüz 17943:09

  Nuri Özgül ile normal insanlara göre sert ünsüz.

 • Sert Ünsüz 17842:31

  Satürn geri gidiyor cüzdanlara dikkat! Canavar kaynana Victoria Beckham, Evsahibi olacağıma kiracı olurum vallahi daha rahat, Genetik testler ve haşır the blackbord, Rusya ilk Londra’yı vuracakmış, ne olur Soho’yu vurmayın gerisi beni bağlamaz, Memleketten Prens Salman geçti, artık  buralarda durulmaz, 3 boyutlu printerde kafa kemiği basmışlar, lütfen beyin de print edilsin artık!

 • Sert Ünsüz 17740:06

  Elon muskun oğlu hem soyadını hem cinsiyetini değiştiriyormuş. Prenses Diana’nın kuması Lady Camilla’nın ızdırabı? Sadaka verir gibi Bahşiş vermek bitsin artık! Beşiktaş’ın ihtiyacı olan forvet 46’lıktır kafadan. Yemek yağından uçak yakıtı lütfen yapılsın artık.

 • Sert Ünsüz 17654:47

  Nuri Özgül ile normal insanlara göre sert ünsüz.

 • Sert Ünsüz 17547:41

  Nuri Özgül ile normal insanlara göre sert ünsüz.

 • Sert Ünsüz 17448:33

  Islak erkek, sefil görünür. Yaşam süresi uzadı hastalıklar arttı, Türkiye de normal. 80 zengin kadınla yemek yiyip üstüne tek damla yemek damlatmayan Burak özçivit, adamsın! Elon Musk’ın İstanbul’un Fethi ile ilgili tweetinin alt metni! Türkiye de tipinden en çok memnun olan insanların yaşadığı il Trabzon’muş şaşırdık mı, hayır! Mağaraya geri dönüş başladı, binmeyen yolcu kalmasın! Çocuklarımızı çiftçi olmaya özendirmeliymişiz, toprak mı var ? Jorge Jesus’a faydalı tavsiyeler, Sivas da pastırmacı çıktı.

 • Sert Ünsüz 17330:57

  Nuri Özgül ile normal insanlara göre sert ünsüz.

 • Sert Ünsüz 17249:13

  Kara delik geliyor, Yut bizi de bitsin bu ızdırap Tamer Karadağlı pastasını beğenmemiş, ekler verelim bebeeem? Asya'nın ilk şeytran çıkarma merkezi filipinler de açılmış, asıl Türkiye de açılması lazımdı. Düğünlerde kavga artık takı töreni gibi gelenekseldir. Johny Deep Bodrumda stres atacakmış, Bitez’de depresyona bi sokarlar Los Encılısta çıkamazsın Johny! Dijital ikiz, bizim yerimize düşünecekmiş, eyvah mantıklı düşünce ülkemize geliyor! Seneca der ki : Yeryüzünde güneş ışığına layık olmayan pek çok insan var ama güneş her sabah doğmaya devam eder.

 • Sert Ünsüz 17147:40

  Yy burcunda ay tutulması, büyük montaj var sıkı durun! Donald Trump başkanlık uçağını modifiye ettirmek istemiş. Adana kebabı ünlü Japon şefin kromozon dizilişini değiştirdi! Eski sevgili düğünü basarsa Britney Spears’ın kısmetsizliği:( Sünnet derisinden kök hücre, estetik operasyonda yeni moda, Serenay Sarıkaya niye çömeliyor? Uzaylılar kaçırmak istese koşa koşa önce önden giderim. Davul zurna ile gelen Metrobüs.

 • Sert Ünsüz 17039:04

  Parayı nereden bulacaksın sorusuna anandan diye cevap veren uzakdoğulu ayı! Şeyma subaşı Hamilton’a yürümüş, şimdi Hamilton düşünsün. Aleyna Tilki otobüse binmiş. Toplu taşıma da bozuldu ya. Boğazda donla denize girenlerin sayısında düşüş var, artık Ab’ye hazırız. Erişte pişiren karısın boşayan Hintli, sanki pirzola nedir biliyorum. Uçakta orta koltuğun kolçağı kime ait. Özel hayat tehlike altında, özel hayatı olanlar düşünsün!

 • Sert Ünsüz 16944:25

  Süperman ve örümcek adam İstanbul da ayak işi yapıyor! Kierkegard ne demiş : Cesaret etmek her şeydir. Eda Taşpınar'ın bodrumda güneşlendiği şezlong ile röportaj, Uzaya giden Çinli astronotlar altı ay kalacakmış, hiç mi seveni yok bunların dünyada! Bodrumda 450 liraya satılan lahmacunla röportaj. Londra da Camden pazarını lütfen bir Türk zengin satın alsın. İngiltere kraliçesi  kına gecesi yaparsa?

 • Sert Ünsüz 16849:34

  Sana benzemeyen birini sevdim, Danla Biliç bodrumda aşka gelmiş, gelmeyen mi var? Zekanızı kendi haline bırakırsanız geriler, yapay zeka dahil, yapay geri zekays dönüşür. Yürümek zeka ister, yürüyün! Özel jeti çok yakıyor diye parka çekmek! Bodrumda plaj basan yaban domuzu ile telefon bağlantısı Magazin turu! Gelinle damada kafa atan dolmuş şöförü! Aleyna Tilki’yi görünce hayran olup tapma noktasına gelen sıfır ayku derneği! Mitolojik öykü, Antik çağda o ses Olimpos! Midas’ın kulakları eşek kulakları, peki sebebi ne?

 • Sert Ünsüz 16742:03

  Nuri Özgül ile normal insanlara göre sert ünsüz.

 • Sert Ünsüz 16644:36

  Türk dizileri ve ahlaki yoksunluk zirvesi, Tikttokta zengin olan hayvanlar (gerçek hayvanlar) Nusrette fiyatlar fahiş değildir, gerçekçi olun! (Havuç dilimi hariç o gerçekten pahalı) Putin başarısız komutanları kovmuş, ya ne yapacağıdı yeğenim? Cannes’i yeniçeri ocağına çevirme çabalarımızın son hamlesi Erdil Yaşaroğlu Kazanova bugün yaşasa masum olurdu. Tek taşımı kocam alsın diyen Merve Boluğur, geç kadın şekerim! Covid aşıları elinde patlayınca Yeni covid dalgasına hazır olun diyen ünlü ilaç firması, saygılar! Boş insanların boş hayatları, magazin turu

 • Sert Ünsüz 16550:54

  Nuri Özgül ile normal insanlara göre sert ünsüz.

 • Sert Ünsüz 16443:37

  Nuri Özgül ile normal insanlara göre sert ünsüz.

 • Sert Ünsüz 16343:20

  Uzaylılar niye Aksaray’a gidiyor? Minibüste top mermisi taşıyan millet nasıl oldu da ab’ye hala giremedi? Ufo’lar vardır, nasa açıkladı, kolpacı nasa! Elon Musk’un adı kolaçan olarak değiştirilsin! Sarılmak kadının stresini alıyormuş, stresi yükleyenler ne peki? Ne yersen o’sun, sığır etine ara verme zamanı geldi! Fiir korsanı erkeklere hayır toptan yok edin bizi olsun bitsin! Doğru adamı bulmak çok zor, çünkü doğru adam yok!

 • Sert Ünsüz 16248:20

  Benzin fiyatı çıldırdı, ata katıra eşeğe geri mi dönsek! At’ın maliyeti otomobilden fazla çıktı, Sosyal medyadaki fotoğraf filtreleri fit değil zengin görünmek için. Kraliçe’yi çağla iken çitlemeye çalışan çapkın Rus kozmonot Yuri Gagarin, Esnaf Elon Musk’tan davar alırken uygulanan pazarlık taktikleri, Arabamı neden sattım, insanlıktan çıkmamak için…. İsveç’in Nato ya girişini engellememize verdiği cevap; Türk kebabı yemeyelim, Nur sürer İsviçre de neden rahat edemedi.

 • Sert Ünsüz 16143:16

  Bütün sırtağrıları coğrafya yüzünden! İzmir’e giden en kısa yol belki de Samsun’dan geçiyordur. Kafamıza düşenler Vol.2 : Çamaşır Makinası, Ayak fetişistleri coştu geliyor. Youtube’a inanıyoruz, Reha Muhtar’a inanmaktan iyidir. Erkek arkadaşım neden başka kadınları liklelıyor, neden olacak zampara da ondan! Hayat başka yerde daha güzel yaşanıyor.

 • Sert Ünsüz 16042:26

  Kadın denen mucize; İrem Derici, Eva Mendes, Victoria Beckham, Eda Taşpınar, Dian Çiçek Deniz… Cinsel Tacizci Bond filmleri yönetmeni, Çinden yeni bir mikrop daha çıktı, hayırlı olsun. Hayat sadeleştikçe güzel, Montaigne : Evlilik bağı küçük ayrılıklarla güçlenir. Hasret aşk ateşinin yakıtıdır.

 • Sert Ünsüz 15953:15

  Inceden çıldırıyoruz? Eminönü balık ekmek ve steril bünyelerde yarattığı hepatit etkisi, Don masrafını devlete ödeten fransız kadın milletvekili, Emoji uyumu mikrobiyata uyumu ve uyumlu aşklar, Elon Musk tarzı pazarlık yöntemi, Melni Trump’tan trip dersleri, Vitaminli ünlülerden vitaminsiz magazin, Organik zekayı tanıyamadan yapay zekayı tanımak, Tektaşı en pahalı ünlü kadın kim? Bize faydası ne? Köpekten kaçarken atlet olan Milli sporcumuz.

 • Sert Ünsüz 15853:48

  Otobüste kendi yerine çccuğunu oturtan anne, Bağcılar mı Miami mi? Forever Bağcılar, Tolgahan Sayışmanın kapısına yükselen Miley Chris, Yıllık 12milyon euroya part time prenses olur musun? Bill Gates Covid oldu, tma da covid biterken! Bir lahmacuna neden 195 tl veriyorlar, Sopalı şifacı rahat durmuyor, sopaya itirazım yok, stilize edin yeter, Bize lazım olan para değil still, Magazin Turu, İrem pehliavan ile Cem pehlivanın ayrılık mevzusu sürüyor, Çifte boşanmalı sinan akçıl ve dominant baba gerçeği, Ağacın topraktan ayrılması özgürlük anlamına gelmez.

 • Sert Ünsüz 15750:31

  Coinin mi var derdin var, Rüyalara reklama alacağız, satılmadık bi rüyalar kalmıştı, İsim hatırlamamak narsizmmiş, isim hatırlamak da acizlik, Coine yatırım yapma, beyine yatırım yap, Arabaya bin tokmakla, arabadan in tokmakla, Magazin turu, Elon msuk’ı marizleyen Johny Deep abi, sen de bizdensin. Okunu hedeften uzağa atan okçu, hedeften kısa düşüren okçudan daha başarılı değildir.

 • Sert Ünsüz 15654:09

  Nuri Özgül ile normal insanlara göre sert ünsüz.

 • Sert Ünsüz 15551:08

  Nuri Özgül ile normal insanlara göre sert ünsüz.

 • Sert Ünsüz 15455:16

  Nuri Özgül ile normal insanlara göre sert ünsüz.

 • Sert Ünsüz 15345:35

  Nuri Özgül ile normal insanlara göre sert ünsüz.

 • Sert Ünsüz 15241:49

  Zürafa Şakir’in evlat hasreti sona ersin artık. Şakir’e uzun bir eş bulmak boynumuzum borcudur 3.dünya savaşının çıkmasına  ancak bir Türk Nato genel sekreteri engel olur. Madonna'nın Garson komi bellboydan sevgili yapma ısrarı sürüyor. 360 milyon verip ada alıyorsun ama gram huzurun kalmıyor, adaletin bu mu dünya? Sevgilinin kanını emeklemek?!!! Vampir misin manyak mısın? 10 yaşında ölen Japon teyzenin uzun yaşama sırrı; erkeklerden uzak durdum!!! Rita Ora, getirtme beni Oraya! Mağaraya dönüş sürüyor. Elon Musk twiiter’ı alınca twitter da büyük  kaçış başladı. Girdiğin yerine hayır gelmiyor Elon!

 • Sert Ünsüz 15148:56

  Hal hatır sorana kurban olasım gelir! Sosyetiklerin bekarlığa vedası, sosyetik olsam bekarlığa veda etmem. At binerek zayıflamaya çalışan ünlü zekası, Magazin turu, apandisiti patlayan Eser Yeneler, korumasının omuzuna çıkıp salonda gezen Gülşen ve daha ne çeşitler… Köpeğinin kurtuluşunu pastayla kutlayan ünlüler ve bundan habersiz köpek. Donald Trump Türktür! Sayısı hızla artan eklem ağrısı kesici kremlerin sırrı ne? Mişelin yıldızı Türkiye ye geliyor. Trabzon şampiyon olunca ülke ekonomisi bile düzelecek, hele bir de Yılmaz Vural milli takımın başına geçsin, uçacağız.

 • Sert Ünsüz 15053:01

  Neden Bali adasına yerleşmeye başladı bu ünlüler? Aman diyim Monica belluci İstanbul’a yerleşme! Magazin turu. Lavoiser’in  giyotinde kesilen kafası göz kırptı mı?

 • Sert Ünsüz 14937:40

  Pasifik okyanusunun altında uzay gemisi nereden geldi? Hayırsız evlat Tarantino, adam değilsin! İtalya Fatihi can Yaman, ortamı bizim için hazırla, geliyoruz. Bir seneye kadar Türk Astronot Uzayda, geliyoruz galaksi! Sevgilinin telefonunu hackleyip telefonda kayıtlı kişilere ayıp mesajlar atmak, normal midir? Elon Musk ile Bill Gates bundan sonra benim için birer dızzodur.

 • Sert Ünsüz 14842:02

  Gıllıdöş Emanuel Macron takdirimi kazandı. Hem boşan hem tatilde aynı odada kal, mahkeme den tekmeyi yersin tabi. Extten next olur mu olmaz mı sorunsalına son noktayı iş istiyorsun. Giyinme sırası kişiliği yansıtıyorsa ben karaktersizim. Evine ilk kez gittiği erkeğin banyosunu çekip yayınlayan hatuna ne yapmalı? Yıldız tilbe'nin Komodo ejderi saldığı istanbul sokaklarında komada döneri satışı yakında başlar. Kolpacı Boris conson ve büyük kaybedenler klübü.

 • Sert Ünsüz 14749:57

  Tuik araştırmasına göre Türk aile yapısında herkes arızaya bağlamış durumda Köyümüze bakan geldi şiiri? Türkiye de hiç görülmeyen kuş görüldü, hayırlı olsun, daha neler göreceğiz? Nejat işler ve Alkol ve karaciğer. Magazin turu? Ünlülere sterlin başka kurdan mı satılıyor? Hintliler neden Türkiye de evleniyor? Elma düştü mü düşürüldü mü, İsaac Newton biz imi yedi?

 • Sert Ünsüz 14639:08

  Şişlide gasp yapan libayalı serbest, yaşasın Türk adaleti! Dünya çapında gururumuz 20 saniye aralıksız öten horoz bahtiyar öldü, başın sağolsun ülkem! Nereye yerleşmek isterdiniz, Barcelona, Paris Londra ya da Kırşehir? Eda taşpınarın yoruma kapattı yoruma açık foto! Soyadımı almayan benle evlenemezdiye aniden coşan Esra Balamir. Temel İçgüdü vizyona girdiği gün Beyoğlu mahşer yeri gibiydi. Robotlar niyeti bozdu, kasap robot, amele robot geliyor. Güneş kremleri güneşten daha fazla yakıyor.

 • Sert Ünsüz 14538:18

  Türk toplumunun yapıtaşları müteahhitlerdir! Doğur artık Rihanna! Ünlü amerikalı kadının kocası olsam eve spor hocası sokmam! Düdüklü tencere fobisi dünya çapında bir sorundur.

 • Sert Ünsüz 14435:32

  Göbeklitepe’den de daha eski bir yerleşim bulundu, dünyanın geleceğini değil ama geçmişini biz değiştiriyoruz. Düdüklü tencereye karşıyım, tencereye düdük takılmasın. Hakemden bile düdüğü almak lazım. Türkiye, Bulgarların bir milyoncu dükkanı gibi oldu, Ümraniye Miami’yi geçti, sosyeteyi güngören’e bekliyoruz. Eşi vergi kaçıran bakana soruşturma, hemen heyecanlanmayı, Türkiye de değil, İngiltere’de. Trafikte araçla tacize ceza , ehliyetine iki ay el kondu, Yaşasın Adalet (Yersen) Ufo görmek kalbi yoruyormuş, başka neremizi yoruyor, hiç sormayın daha iyi! Denzel Vaşington’a komşu olup tavuk kanat ikram etmek. Şöhretler dünyasında yeni trend, ön balayı, ön muhasebe gibi, hayırlı olsun.

 • Sert Ünsüz 14347:27

  Ajda Pekkan 500T’ye binerse? Kraliçe’yi dadı yaparsan Ingiltere’nin hali nice olur, a prens William? Büyük beyin büyük maliyettir, bakınız Türkiye! Karım kaçarken 5 kiloluk salçayı götürdü diye isyan eden koca ile empati kurmak. David Beckham oğlunun düğünün masraflarını dünüre kitemiş, helal olsun. Şeyma Subaşı ilile Alsolussi ’nin ayrılık cilveleşmesi, Robocop hande yener, Sosyetiklerde dertlidir. Olduğumuzu sandığım kişi ile başkalarının gördüğü ben arasındaki boşluğum ben, o yüzden yaşadıklarımdan hiçbir şey anlamadım.

 • Sert Ünsüz 14240:04

  4 Gün iş, 3 Gün tatil, bizi bozar, paso mesai. Ankara Meksika arası hızlı uçuşla 2 saate inecekmiş, tek bir sorum var, neden?! Hanımlar, Erkeğinizi  değil berberini ikna edin, O nasıl bir öpücük ki kurbağayı prens yapabiliyor, tekniğini öğrenmek isterim. Tiktok izleme yaşı 3 e düşmüş, zeka yaşını düşünmek bile istemiyorum. Magazin turu ile akünün suyunu boşlatmak, İklim krizine kafa yoran, en kral sevgiliyi yapar. Her şey kadınlar sayesinde oldu, bir erkekler mağarada rahattık. İstanbul'dan kaçalım ama nereye kaçalım.

 • Sert Ünsüz 14136:07

  Çılgın iftar sofralarının çılgın fiyatları, Kişi başı 800 lira ödeyerek oruçtan başka neler açabiliriz? Demi Moore’un aşçı sevgilisi üzerinden ideal koca tarifi? Sevda Demirel yakalarsa kimi öpecek? Sürdüğü Rujdan yola çıkarak kadının niyetini çözümlemek. Nasıl rezil olursanız haber olursunuz? Damattan istenen altın listesi ile Afrikada ülke kurmak. Yakışıklı erkek çirkin olur! Will Smith ile Chris Rock’ı Kadir İnanır barıştursun. Beyin ne zaman ölür?

 • Sert Ünsüz 14039:46

  Doğalgaz ,şeker ve elektriğe gelen zamlar sonrası nasıl eğleniliriz? Devlete dava açan Norveç vatandaşları, yer değişsek mi gardaş? Magazin turu : Hande Erçel Kerem Bürsin ve Çağla Şikel’in ısaac Newton ve Mendele ile alakası nedir? Dolandırıclar artık yalan söylemek yerine direk dolandırcıyız diyerek para istesinler lütfeeeen. Eski mısırlılar evreni Nil nehrinde yüzen kozmik bir yumurta zannediyorlarmış gelen yumurta zammı sonrası eski mısırlıları piste almak istiyoruz.

 • Sert Ünsüz 13937:10

  Will Smith'in yerine Chris Rock’u ben tokatlasaydım? Amsterdam kafası dağıldıktan sonra barışan irem derici ve Cem belevi, -evlilikte emeklilik olsun diyen müfit can saçıntı. L.A’ daki Oscar törenine İstanbul’da parti yapıp hallenen yurdum ünlülerinin durumu. Sahne fiyatlarına gelen zamlar sonrası ortaya karışık, Cem Adrian, Cem belevi, Serdar ortaç istemek. Dinleyici sorusu 7 yıllık ilişkinin üstüne 2 yıllık ilişki yaşamak? Evlenmek üzereyim ama eski sevgilimi unutamıyorum, sizce ben takıntılı mıyım? Moskovada Mc Donalds yerine açılan Türk dönercilerin Rus kültürüne katkısı, önemli olan ruh güzelliği değil, rus güzelliğidir. (Vedat Özdemiroğlu)

 • Sert Ünsüz 13833:48

  Will Smith’in tokatı bizim tokatımızdır. Oscar ödül töreni için ayağına botoks yaptıran deli kadınlar. Ölümsüzlük cezası ve Elon Musk’a azrailin gelişi. Evlenmek için yedi aşamadan geçip boşanırken tek seferde boşanmak mantıklı mıdır? Kendini tanısan başkasıyla evlenmezsin!

 • Sert Ünsüz 13743:43

  Gece yatmadan önce ne yiyorsan, o'sun! Şarkı yüzünden düğünde boşanmaya karar veren gururlu damat, sen de bizdensin. Huzur hakkı kaç paradır? Şirketten Kaç para alınırsa huzur hakkına girer? Aşırı kilolu olmak israf sayılır mı günah mıdır. Kilo değil ödem varsa ya da kemiklerim iriyse mekruh mudur? Magazin turu : Cem Belevi ile İrem Derici ayrılmış, danayı ben mi doğurayım diten kasaplar federasyonu başkanını siyasette görmek istiyorum. 2.5 milyon liraya aldığı arabanın içinde uyuyan Aleyna tilki uykudan uyanınca Lionel Messi’ye benziyor. Bulaşık deterjanı çıkaran esnaf Kraliçe Elizabet, Sarayını bilet kesip gezdiren bezirgan Monako kralı. Kral, kraliçe prens prenses muhtasar öder mi? Diyarbarkırlı çocuğa Viking adı koymak, şeyhmus nerdee, ragnar nerdeee. Erkeklerin kadın konusundaki beğeni kriterleri çocukken etraflarında bulunan kadınlara göre gelişiyormuş, 

 • Sert Ünsüz 13632:20

  Kadınlar çabuk unutmaz diyenlerin oranı %75. Kadınlar unutmaz, ama neyi? İşlemediği cinayet yüzünden 25 sene hapis yatanlar amerikada, işlediği cinayet yüzünden indirim alanlar türkiyede, insanlık nerede? Uçaklı cinsiyet öğrenme partisi iğrençliği maalesef artık Türkiye’de. Trafikteki kavgada kullanmak için arabada bulundurulan aparatlar nelerdir? Oyun oynamak için uzaya gitmenin ne gereği var? Kafası yürüyen merdivene sıkışanlar neden hep doğu ülkelerinden çıkıyor? Niye Londra’da kafası yürüyen merdivene sıkışan yok?

 • Sert Ünsüz 13539:35

  Tansiyon hapına dönüşen belediye otobüsü, Uzun ömürlü olmak için gülümsersen aklını alırlar, Özel jetlerin oto sanayiisi var mı? Hamam giren deli yüzünden başıma gelenler, Sıkıcı insanlar neden sıkıcıdırlar, Bankada robotu tekmeleyen asabi müşteri Bankacılar sıkıcı değildir, bankalar sıkıcıdır, Kadınların gözünden erkelerin sahip olması gereken önemli özellikler, Çoklu kişilik bölünmesi olan sevgiliyle başetme yöntemler, Erkekler için garantili mutluluk formülü...

 • Sert Ünsüz 13437:43

  Elon musk’a puttin’le yapacağı dövüşten. Vazgeçirmek için mahalle abisi tadında tavsiyeler vol.2, Çiğ et yemek ve steak tartar yiyenlerin akıl sağlığı üzerine saptamalar, Ölünce gübreleştirerek gömülmek ister misiniz? Kalın kafalılık -kotkafa- modası hızla yayılyor, Abramoviç malı mülkü kaptırınca Türkiye’ye sığındı. Abramoviç züğürtleyince düğün salonu olarak teknelerini kiraya verecek mi? Malıma çöken jo biden’a kafa atar, ingiltere kraliçesinin tahtına raptiye koyardım. Sıcak para ne demektir, para çeşitleri nelerdir? Insanlar sev ama güvenme!

 • Sert Ünsüz 13343:14

  Vegan değilim, 110 kiloyum. Gözünüzün önünde biten bir ilişki sizin ilişkinizi kurtarabilir. Romada evlenip üsklüdar’da boşanmak olmaz. Romada evlenip Pariste boşanmak lazım. Sabahları eşinizi nasıl uyandırırsınız? Bir ülke kuracak olsanız adı ve rejimi ne olurdu? Kraliçe elizabeth’in oturma odasını zigot sehpa ile dekore etmek. %2 enflasyondan tırsan Japon merkez bankası başkanı, adam değilsin!

 • Sert Ünsüz 13234:03

  251.kere kobralar tarafından sokulan profosyonel yılan avcısı bu işi bıraksa mı artık?Tıbbi malzeme taşıyan kamyondan insan kafası çalan hırsızlar. Elon musk ile Putin kafes dövüşünde, Musk putin’i nasıl döver? Kadınların kafası nasıl çalışıyor, erkekelrin ki niye çaışmıyor? Karım annemi kaçırıp kocasına gelin yaptı, işbu halde annem benim neyim oluyor? Bülent Ersoy’unda davetli olduğu partide masanın altına saklanmak…

 • Sert Ünsüz 13133:31

  Poliyanna türkiyede yaşasa Müge anlı’ya çıkardı. İsveç çeliği arabayı sert eden Adana danası. Kafasına damdan inek düşenler insanların ülkesi acaba nire? TAvukuşu açıp yiyelim mi sattım mı diye kavga eden hırsızlara hakkım helal değil. 41 yıl hiç izin kullanmadan emekli olan Mustafa abi Danimarka kralı olmalıdır. Bafta ödül törenine gülşen giremez. Edepli giyinin demiler. Ölü insana 28 kez covid testi yaparsan çıkan netice günahlarıdır. Şeytani zekası ile kocasını dolandıran kadından dışişleri bakanlığı faydalanmalıdır. Bu dünyada olup bitenlerin, olup bitmemiş olması için ne yapıyorsun?

Bütün gün içinizden geçen, sizinle konuşan o iç sesiniz artık dışa vuruyor!

Uzun yıllardır birlikte çalıştığı birçok ünlü ismin yanında kısmen "Ünsüz" olan yazar Nuri Özgül, başından geçen komik olayları kendine has tarzıyla 'Sert Ünsüz' programında Süper FM'de anlatıyor! Nuri Özgül'ün kendi hazırlayıp sunduğu "Normal İnsana Göre Radyo Programı" Sert Ünsüz, hafta içi her akşam 20:00'da Süper FM'de!

YAYIN

SAATLERİ

PZT 20:00 - 22:00
SA 20:00 - 22:00
ÇAR 20:00 - 22:00
PER 20:00 - 22:00
CU 20:00 - 22:00

PROGRAM

EKİBİ

 • DJ SÜPER FM

SÜPER FM

PROGRAMLAR

saniye sonra kapanacak.