Güç Bende Artık Tuğba Yurt
GÜÇ BENDE ARTIK TUĞBA YURT

CANLI RADYO DİNLE

AŞKIM BÜYÜK
SENSİN KÜÇÜK
İÇİM RAHAT
NE EKSİKTİ NE GEDİK SEN DÜŞÜN
YALNIZLIK Bİ ÇÖKSÜN
KEYFE KEDER SANA AŞK SANA YÜK

BAS GAZA KALBİM AMAN
SURATI DİKİZ AYNAMDA Bİ TUZAK
YOLUMDA AĞLAYA AĞLAYA GİDERİM UNUTURUM
KARMA EZER UN UFAK

HARCADIN SAVURA SAVURA AŞKIN İTİBARINI
KORKMADIN BİLE BİLE YAKMAYA VERDİĞİ CANI
ATEŞLE OYNANMAZ BE ÇOCUK
KAYBETTİN GÜÇ BENDE ARTIK

GÜÇ BENDE ARTIK TUĞBA YURT

PODCAST

DİNLE

 • Sert Ünsüz 10745:01

  Joe Biden bana küfür etse ne yaparım? Zenci gibi Ingilizce konuşmak. Zenci zenciye negro deyince neden hakaret değil? Striptiz klübünde para yiyen banka ceosu. Ya benimsin ya Serenay Sarıkaya’nın! Bir hayvan olsan hangisi olurdun, neden? Web uzay teleskobunun gönderdiği videodan arka sokaklar dizisi çıkarsa? Başkasının parçası sizin puzzle’ınızı tamamlamaz.

 • Sert Ünsüz 10651:10

  Her yerde kar var. İstanbul trafiği için Sürücü kursunda öğretilmesi gerekenler. Flört aşka döner mi? Kendinden uzun boylu sevgilisi olan erkek karizması. Küçük fırsatlar ve Monica Belluci’nin Nuri Özgül’den ay çiçek yağı isteme ihtimali. Lagari çelebinin uzay yolculuğu.

 • Sert Ünsüz 10553:57

  Martin Haideger ve magazincilerden kaçan ünlüler. Gaz fren aynı pedalda. Aya giden ilk Türk’Ün ilk sözü ne olurdu? Herkes herzaman hiçkimsedir! İşkilli aşık işkillenir. İkinci olmak sonuncu olmaktır. Tv yarışmalarında joker hakkı olmak.

 • Sert Ünsüz 10444:14

  Bizi yoran kötü günler değil, iyi görünme çabası, magazin turu. Paris şehrinin bitirdiği bir aşk daha, mekan’ın arka kapısından çıkarken madara olan ünlüler kervanı.Bizden neden süper kahraman çıkmaz. Süperman’e dolmuşçuluk yaptıran, örümcek adama perde taktıran, İron man’i hurdacıya satan halkımız. Beckham’ı adam eden Victoria Beckham. Paris Hilton’un pişirdiği yemek yenmez. Hayvanlar da miras bırakıyor. Beorge Orwell der ki “bütün hayvanlar eşittir, bazı hayvanlar daha eşittir”

 • Sert Ünsüz 10345:50

  Dolandırıcılar ve korkular, Beyonce’un beslediği arılar ve sevgilinin beslediği hayvan ile barışmak, Heidi klum’un bitmek bilmeyen bacakları, Bol sarımsaklı ali nazik yeyip uzaylının yüzüne hohlayan astronot, Çatı katının kadınlar üzerindeki büyüleyici etkisi, Sarışınlardan hayır göremedim diyen Serdar ortaç’a reddiye. Neden kendimi başkaları ile kıyaslıyorum. 20 yıl sonra hedefin bulan kurşun

 • Sert Ünsüz 10250:26

  Fotoğrafçı sürülerini kovalayan Balat ahalisi. Magazin turu, karizmatik erkeğin alkolmetreye üflediği an dağılan karizması Fransız askısını nereye asmak lazım? Kadınlar ve kalp kıran erkekler. Z kuşağı diliyle padişaha konuşmak, Stres yapma be pado! Erkek için unutulmaz olmak istiyorsan kalbini kır! Düşes kate 40 yaşında hala düşes! Menapoza girdiğinde tahta geçer mi? Dış hatlarda teste parfümleri üstüne sıkıp kaçakçı katırı gibi kokarak uçağa binmek.

 • Sert Ünsüz 10143:39

  Beyninizle evlenebilir miyim, Nuri bey? Ajda Pekkan. Ve zamansız kadınlar. 10 yıl sonra amcaoğluna dönüşen koca modeli? Erkek bünyesi beyin denen organı reddeden? Mars’ta stop eden nasa aracını vurdurarak çalıştırmak... Fransız askısı bir işkence yöntemi değildir. Japonlar’ın, Japon yapıştırıcısından haberi yok. Neden televizyon açık değilse uyuyamıyorum? Klasik müzik konserine sarhoş gitmek. Ahmet Çakar'ın Gandalf, Sinan Engin Gollum  olduğu korkunç rüya. Yeni Abd Büyükelçisi’nin Gecekondu Tiribünü ile imtihanı.

 • Sert Ünsüz 10039:42

  Başkasının yazdığı aşk mektubunu karına yollarsan başına neler gelir? Aradığı aşkı bulamayan adam robotla evlendi, biyolojik koca mı, kırlangıç geçme koca mı? Opera sanatı  ve Türk Milleti. Ay’a gidecek olanlara tavsiyeler? Kombiyi kapat ve ısınmak için zıpla, İngilizler kafayı yedi. Döviz bürosunda sahte çıkıp bankada orijinale dönen Amerikan doları. Dolar için şiir. 3 büyüklerin teknik direktörü Yılmaz Vural olsun, aynı anda!

 • Sert Ünsüz 9953:50

  Sarışınlar soğuk mudur? Esmerler sıcak mıdır, kumrallar ılık mıdır? Metaverse’de arsa almak kerizlik midir? Uzaya çıkan zengin Japonu Ankara pavyonunda eğlendirmek. ABD’nin yeni Ankara büyükelçisini ıslak çorapla dövmek orta doğuya barış getirir mi? Yıldız Tilbe’den yüzyılın sorusu; Birnilyon TL kaç para yapıyor? Kredi kartı ile bahşiş vermek, ama kime? Michael Jordan : Ben hiçbir maçı kaybetmedim, sadece bazılarını kazanmak için süreç yetmedi.

 • Sert Ünsüz 9846:57

  Uzatylılar kaçırsa ne yaparsın? Uzaylıya beleş ameliyat ve sağlık taraması yaptırtma, koin iner çıkar, zam girer çıkar, ailece yemek yemenin faydaları, nükleer saldırıya taş atarak cevap vermek, risksiz evlenme teklifi...

 • Sert Ünsüz 9747:17

  Yemek yiyen kişiye düşen görevler, 3 ayrı instagram hesabı olan erkeğin aşkı, Elon muslk'tan başarı formülü. Bağcılar’da sıradan bir gün, çamaşır asma kavgasında silahlar konuştu. At gibi giden it gibi döner mi?

 • Sert Ünsüz 9645:52

  Masaj koltukları nereye masaj yapıyor? Gelecekten gelen salak tictoc videosuyla dünyayı uyarmış. Her yeni sevgiliyle başka bir şekle giren erkek gerçeği, iyi insanlar kötü rolü oynamak zorunda kalırsa, yemek yiyen kişiye düşen görevler, kadının yaptığı yemeğe iltifat nasıl edilir? Göç etmeyi unutan göçmen kuşlar, Türkiye de ötücü kuş olmanın zorlukları, At gibi giden, it gibi döner mi?

 • Sert Ünsüz 9541:19

  Biz mi 2022’ye girdik, 2022 mi bize girdi? Isveçli'nin sığır hasreti Türkiye de dindi. Kardan adamlarım hepsi aslında  kardan Neandertal. Yılbaşında kaymak. Şov dünyasında konuğa ikram edilen kuruyemiş gerçeği. Televizyon stüdyosu için en ideal seyirci prostatı sağlam olandır. Göz hakkı. Komo gölünde corc kuluniye komşu olan görgüsüz ünlü mangal yaparsa. Hogwarts imam hatip lisesi olur mu? Magazin turu, bardan mardini, Aleyna tilkiye yürüyen Justin Bieber. Sevgilimin gözü başkasına kaydı ne yapayım sorusunun cevabı: önce başka şeyler kayar en son göz kayar.

 • Sert Ünsüz 9448:08

  Yeni yıl...

 • Sert Ünsüz 9345:01

  Yılbaşı geyikleri. 

 • Sert Ünsüz 9241:06

  Genetik çöpçatanlık, HLA aşkı. Google trendleri Türkiye ve dünya, İngiltere'de sincap terörü, İstanbulda sincaba kendinizi ısırtmayın. İstanbulun iki ayaklı kuduz köpekleri İstanbulun hırsızları, İşte böyle çalarız. Yurtdışı gezisi aşkı öldürebilir. Diskodaki köpekbalığı.

 • Sert Ünsüz 9143:34

  Gökyüzü bu hafta neler söylüyor? Dilber Kortaylı ile ekonomi futbol ve yeni yıl apartman sakinleri arasında asansör parası kavgası, apartman yöneticisi tripleri, fastfood resrotan ve kafelerde yaşanan sorunlar. Beyaz saraydakileri ısıran köpeği sahiplenmek istiyorum. Cumhurbaşkanından baya Türklere köpeklerinize sahip çıkın ayarı. Nişantaşındaki beyaz türkler pısmış durumda. Yalana bilir televizyon çıktı, gözünüz aydın. Milli metrik ölçü birimimiz: santim kadınların en çok neresini beğenmeliyiz? Magazin turu büyük sanatçıların tuhaf huyları, James Joyce ve Alexander Dumas.

 • Sert Ünsüz 9054:15

  Elon musk’tan rica, uydumuzu güzel bi yere yerleştir. Türkiyede robot garson tutar mı tutmaz mı? Ronaldo’nun sevgilisi Ronaldo’dan daha çok kazanıyorsa? Pareira gitti, dolar düştü. Ana yüreği evladının helikoptere binmesine dayanamaz. Devlet başkanlarının eski meslekleri. Mete gazoz ve isim kaynaklı mecburi ticaret. Kalça geniş olduğu için mi bel incedir, yoksa bel ince olduğu için mi kalça geniştir. Kitap önerisi, Keşke Gerçek olsa, yazar: Marc Levy.

 • Sert Ünsüz 8948:57

  Elon musk ve Jeff Bezos teşkilat mı yapıyor bize, cadı avı, masallardaki cadı karakteri. Doktora kafa atan sığır. İnternetten kendine teşhis koyma hastalığı, Türk dizileri ihracat rekoru kırdı ama imajımız kirlendi. Klozetteki piton tuvalete giren adamı kıçından ısırdı. Evde vahşi hayvan beslemek. Gelinlik alışverişi ve erkek zavallılığı. Türk mitolojisi harikadır. Isınan laptop ile yatak ısıtmak

 • Sert Ünsüz 8851:08

  Menemen, şampiyonalar ligde yükseldi. Tiktok dilencileri, kaymaya hazır mısın, kayak modası, kadınlar ne ister, erkekler ne ister. Korsanlar neden türk uçağı kaçıramaz? Tadilat ve kadın dünyası, botox ithal edemiyoruz, tiplerin hepsi kaydı, çıkma silikon pazarı.

 • Sert Ünsüz 8739:37

  Dolar ne yapacak noktasını geçtik, bir ne yapacağız? Nankör koca Ben Affleck. Padişah lakapları, finansal varlıktan karbon ayak izi, 90-60-90 bünyeden feminist olur mu? Paranı çok harcıyorsun Tom Cruise, kısa yakışıklıların yüz karası! Uzaya fast food siparişi! Aleyna Tilki 3 saat ne yedi? Aksarayda 3 gün süren kavga, daha kaç gün devam eder? Yüzyıl savaşları yüzyıl sürdü mü? Londraya gidiyorum ne yapayım? Cevap :  sakın dönme! Ejnebiler hamam girince ne kadar kir çıkar?

 • Sert Ünsüz 8632:28

  - tansiyon ölçen akıllı saatler ne kadar akıllı? Ölüp de dirilen adam atatürk orbitoryumuna gitmiş olabilir mi? 1.belediye zabıtası meydan savaşı, hayvan sahipleri ile hayvanların burçları uyuşmalıdır! Timsahla evlenen belediye başkanı, ya gelin damadı yerse? Bin sene sonra bizden geriye ne kalacak? Franz Kafka “beni Üzecek gücü sana verdiğim için kendimden özür dilerim.

 • Sert Ünsüz 8550:23

  İnsan marka olur mu? Ayı ile kavga edip sağ çıkan adam, erkekler,  egosu yara aldığı an saçmalamaya başlar. Yılbaşına girerken kırmızı don krizi! Ya başarının sırrı yeni yıla girerken kırmızı don giymekten geçiyorsa? sutyeninde para taşıyan kadınlar ekonomik şahlanışın aktörü olabilir mi? Ata havuç veren kadına 315 sterlin ceza, “neden atıma havuç verdin?” İnsan beyni hacklenebiliyor, subliminal mesajlar. Masallardaki gerekler, Rapunzel kadar manitacı masal kahramanı var mı? Dolar 14.53 Fatih’in istanbul'u fethettiği kurdasın.

 • Sert Ünsüz 8448:06

  Rüyalara reklam verilebikecekmiş, Jennifer Lopez ile rüyada yüzerken araya giren hemoroid reklamı, Elon musk üreyin dedi, elon musk’a maraba lazım, Boris Johnson üremeden duramıyor, insanlardan daha fazla laf anlayan köpekler. Sergen Yalçın neden madara oldu? Seviyorsan dokunacaksın, JLo’ya  ahtapot gibi sarılan Ben Affleck pişmanlığı. origami kağıt katlama sanatıyla kadınları etkileyen twitter ceosu, 88 milyon dolarlık uzay turistinin uzayda yaptığı avellikler, Japonluk bitmiş, at kesmek, atları kesmeyelim de besleyelim mi? İbrahim Tatlıses bıyığı ektirmek isteyen Araplar Türkiyede.

 • Sert Ünsüz 8347:08

  Lady Gaga’nın Nuri Özgül için yazdığı şarkının sözleri, Esenyurttaki düğünde çatışma çıktı? Esenyurt gerçeği, Emanuel macron ve kamala haris, yeni dünyanın psikopatları, Düğünde damada pompalı tüfek takmışlar. köy yanarken Finlandiya başbakanı saçını tararmış. Erkek arkadaşım tam bir öküz ne yapabilirim? Maço erkek kime denir, detaylı anlatım? Zoom’da toplu işten çıkarma modası?

 • Sert Ünsüz 8247:26

  Flört trendleri. Yemek workshoplarındaki saçmalıklar, Ext’ten next olmaz mı? Ben Afleck ve Jennıfer Loopez aşkı, neden bizde yıkılmayan bir şey yapılmıyor? Mimar Sinan müteahhit olsaydı? Saçma düğün gelenekleri, gelinin sarhoş dayısı veya amcası, Bülent Ersoy özelinde ünlü ile Celebrity arasındaki fark, Mesut Özil’in kol saati. Türk tarzı erkek traşı, Danilo Zanna kaç paraya boşanır. İşi ustasından öğren!

 • Sert Ünsüz 8138:52

  Mahalleden geçen overlokçu, Aleyna Tilki istanbul'a döndü, Zorlu Center’da evliya türbesi mi var? Taksiciler %60 zam istiyor? Beden eğitimi dersinde takla atmak, Tartışma programları ve tartışmacı tipleri, İsmail Saymaz Nedim Şener kadrolu tartışmacı, Yeni korona varyantı, öldürmüyorsa hastalık değildir. İsviçre'ye mikrop girmez, giremez, İngiliz sarayında eltilerin kavgası. Elti eltiye tertipçilik yapar mı? Nepal’de uçağı iterek hangara sokan yolcular. Haftanın astrolojisi 2022 yılbaşı ikramiyesi 120 milyon TL.

 • Sert Ünsüz 8033:52

  Yeni keşfedilen gezegenler. Barış Arduç cankurtaranmış. Meşe odunuyla cankurtaranlık yapılan yıllar, Elon Musk’ın düdüğü, Batık coniler, coin yatırımcıları. Bir zamanlar banker tokatçılığı. Futbol turizmi, Türk futbolunda turistik tribün şovu, Korona virüsü niye bize giriyor.

 • Sert Ünsüz 7945:46

  Marduk geliyor. Lastik hırsızları, ayakkabı hırsızları, gönül hırsızları. Müge anlı ile bondage. Eşber siftahla ekonomi, dolar kuru, yatırım tavsiyesi. Ellisinden sonra ideal erkek, şekerim yok kolesterolüm yok. İstanbul da karga terörü, psikolojik yaşlanma nasıl önlenir. Magazin turu, Zenginde neye bakmak lazım?

 • Sert Ünsüz 7740:30

  Japon prenses mako, en iyi erkek parfümleri, ticarete arılma yaşı, derbide şiddet, artık hiç bir şeye şaşırmamak, ekonomist Eşber Siftah ile finans ve yatırım tavsiyeleri, aşını ol.

 • Sert Ünsüz 7840:05

  Madonna ve erkekler ne ister, cenaze fuarı, erkekler bazen sadece sırtını kaşıtmak ister, reenkarnasyon,git-gel nereye kadar? Hayvanlarda kalite erozyonu. Sanat bir teselli midir?

 • Sert Ünsüz 7641:44

  Dolar Kuru. Yabancı uyruklu savaşçı, Türkler nasıl kavga eder, sumsuk gerçeği. Kendisinden boşanan kadın, Türk beyin projesi, Druve Barrymore erkek arıyor, geleceğin dünyası, Elon Muskun oğlu esnaf çocuğu, magazin turu, 10 yılda bir yeniden okul.

 • Sert Ünsüz 7543:49

  Coin derdine düşen halkımız, Fransız, katarlı, suriyeli aşk üçgeni, bisiklete binen siyasetçi, olaf palme, dinleyici sordu; Aşık mı arkadaş mı? Courtney Kardashian - Travis Baker Anti Romeo sevgili, Madonna ve milyoner köpek, ilk buluşmada hesabı kim öder?, Zor zamanlarda sanat.

 • Sert Ünsüz 7433:34

  Kaçamak...

 • Sert Ünsüz 7343:09

  Kadın...

 • Sert Ünsüz 7240:52

  Kitap okuma...

 • Sert Ünsüz 7139:13

  Fıstık kabuğu...

 • Sert Ünsüz 7039:19

  Staj...

 • Sert Ünsüz 6949:04

  Vergi...

 • Sert Ünsüz 6841:23

  Mağara...

 • Sert Ünsüz 6738:36

  Yer çekimi...

 • Sert Ünsüz 6630:55

  Check up...

 • Sert Ünsüz 6531:18

  Gerçek sosyete kimdir. Monica Belluci karizması...

 • Sert Ünsüz 6444:09

  Yabancılarda takı töreni olmaması. Makyajsız sevgili sorunsalı...

 • Sert Ünsüz 6335:54

  İngiltere kraliçesi...

 • Sert Ünsüz 6248:34

  Soğan cücüğü...

 • Sert Ünsüz 6134:25

  Eski sevgili...

 • Sert Ünsüz 6034:27

  Parfüm...

 • Sert Ünsüz 5933:44

  Kanuni...

 • Sert Ünsüz 5839:31

  Depresyon...

Bütün gün içinizden geçen, sizinle konuşan o iç sesiniz artık dışa vuruyor!

Uzun yıllardır birlikte çalıştığı birçok ünlü ismin yanında kısmen "Ünsüz" olan yazar Nuri Özgül, başından geçen komik olayları kendine has tarzıyla 'Sert Ünsüz' programında Süper FM'de anlatıyor! Nuri Özgül'ün kendi hazırlayıp sunduğu "Normal İnsana Göre Radyo Programı" Sert Ünsüz, hafta içi her akşam 20:00'da Süper FM'de!

YAYIN

SAATLERİ

PZT 20:00 - 22:00
SA 20:00 - 22:00
ÇAR 20:00 - 22:00
PER 20:00 - 22:00
CU 20:00 - 22:00

PROGRAM

EKİBİ

 • DJ SÜPER FM

SÜPER FM

PROGRAMLAR

saniye sonra kapanacak.