Sevişmeler Hariç Yonca Lodi
SEVİŞMELER HARİÇ YONCA LODİ

CANLI RADYO DİNLE

SEVİŞMELER HARİÇ YONCA LODİ

ACUN ILICALI, YENİ SEVGİLİSİ ITIR'I YANINDAN AYIRMIYOR!

ŞEYMA ŞUBASI İLE AYRILDIKTAN SONRA MANKEN ITIR ESEN İLE AŞK YAŞAMAYA BAŞLAYAN ACUN ILICALI, YENİ SEVGİLİSİNİ YANINDAN AYIRMIYOR.

Kendi kanalı TV8'de Eser Yenenler Show'a konuk olan medya patronu Acun Ilıcalı'yı, yeni sevgilisi de yalnız bırakmadı. Ilıcalı’nın 19 yaşındaki yeni sevgilisi Itır Esen, programı en önden izledi. Programı takip eden izleyicilerin fark ettiği ve kayıt altına aldığı görüntülere göre Ilıcalı'nın genç sevgilisi, program boyunca gözünü bir an olsun ayırmadı. Hatta iddialara göre Esen'in yanında oturan ise annesi...

İLİŞKİLERİNİ GİZLİYORLAR

Öte yandan Acun Ilıcalı'nın, 19 yaşındaki sevgilisini neredeyse yanından hiç ayırmadığı belirtiliyor. Geçtiğimiz günlerde yemek yerken görülen ve sonrasında Dubai'ye tatil için gittikleri konuşulan Ilıcalı ve Esen, henüz tam anlamıyla ilişkilerinden söz etmeyi tercih etmiyor.

YOUTUBE KANALINDA ÇALIŞIYOR

Bu arada Itır Esen, Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'un YouTube kanalında program da yapıyor. Programda akıcı İngilizcesi dikkat çeken Esen'in başarılı olması, Ilıcalı'yı fazlasıyla memnun ediyor.

(sondakika.com)
 

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

saniye sonra kapanacak.