Mod Mustafa Sandal
MOD MUSTAFA SANDAL

CANLI RADYO DİNLE

MOD MUSTAFA SANDAL

'BAŞIMA KÖTÜ BİR ŞEY GELİRSE ACUN'UN YANIMDA OLACAĞINI BİLİYORUM'

ŞEYMA SUBAŞI, BUKET AYDIN’IN SUNDUĞU KANAL D ANA HABER’E ÖZEL BİR RÖPORTAJ VERDİ.

Şeyma Subaşı,"Boşandıktan sonra keşke Instagram’ı bir süre kapatsaydım. Boşandıktan sonra Miami’ye geçtim. O dönem Instagram’da paylaştığım pozlar ve videolar ayrılığı hiç takmadığım şeklinde anlaşıldı. O yanlış bir stratejiydi diyebilirim. Üzerimde bulunan büyük bir ağırlık gitmiş gibi. Kendimi bulduğum bir dönem” dedi.

Acun Ilıcalı’dan aldığı 125 bin liralık nafaka hakkında konuşan Şeyma Subaşı, "Benim nafakaya takıklar. Aldığıma, almadığıma…” diyerek “Acun’la aramız çok iyi olduğu için başıma kötü bir şey geldiğinde yanımda Acun’un olabileceğini biliyorum. İlk arayabileceğim kişinin Acun olduğunu biliyorum.” açıklamasında bulundu. 

“Eski konforunuzu arıyor musunuz?” sorusuna ise Şeyma Subaşı, “Ama aynıyım. Neyle alaka? Özel uçakla artık uçamıyor mu? Yoo, arkadaşlarımın uçaklarıyla uçuyorum. Asansörlü evden, normal bir eve mi taşındım? Çok daha mutluyum. Bodrum’a giderken ekonomide uçmuşum. Eee? ‘Yer bulamadım diye ekonomide uçtum’ demek istemedim, şimdi demiş oldum. Benim fotoğraflarımı çekip sosyal medyada yayınlamışlar. ” şeklinde yanıt verdi. Guido Senia ile birlikte olan Subaşı, “Evlenmek gibi bir niyetim yok. Evlenip ne yapacağım? Evlenince ne değişecek?” yanıtını verdi. 

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

saniye sonra kapanacak.