Sancı Bahadır Tatlıöz
SANCI BAHADIR TATLIÖZ

CANLI RADYO DİNLE

AKLIMA SORULAR GELİYOR
ZEHİRLİYOR DUYGULARI
BIRAKSAN GÖZ YAŞI SEL OLUR
AMA GURURDA VAR

TERSİNE AKIYOR YILLAR
İLK GÜNDEN BİLE YABANCISIN
YA BİR DERDİN VAR BİLMEDİĞİM
YA BÜYÜK YALANCISIN

SEN HALA İÇİMDEKİ DİNMEYEN BÜYÜK SANCISIN
AMA BİLİYORUM BEN YOLCUYUM SEN HANCISIN

AL TOPLANDIM BAK GİDİYORUM
GÖNLÜNCE OLSUN DİLEDİĞİN HER ŞEY
SAPLANDIM BİLİYORUM
NEDİR SENİ HALA BURADA TUTAN ŞEY

SEN BUNA İSTER ZAYIFLIK İSTER AŞK DE
BEN KENDİMDEN VAZGEÇTİM, SEN BENDEN VAZGEÇSEN NE?

SANCI BAHADIR TATLIÖZ

BURCU ESMERSOY TAŞINIYOR

BERK SUYABATMAZ İLE YOLLARINI AYIRMAYA KARAR VEREN ÜNLÜ SUNUCU BURCU ESMERSOY'UN, GÖKTÜRK’TEKİ EVİ BOŞALTMAYA KARAR VERDİĞİ ÖĞRENİLDİ.

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, 2018 yılında iş insanı Berk Suyabatmaz ile New York Başkonsolosluğu'nda evlenmişti. Önceki gün ise çiftten kötü haber gelmiş, Esmersoy ile Suyabatmaz'ın boşanma kararı aldığı öğrenilmişti. Anlaşmalı olarak boşanacağı öğrenilen ikilinin, 'şiddetli geçimsizlik ve fikir ayrılığı' sebebiyle yollarını ayıracağı belirtilmişti. Ancak bugün 2. Sayfa programında şaşırtan bir iddia ortaya atıldı.

MADDİ KRİZ YÜZÜNDEN Mİ BOŞANIYORLAR?

İddiaya göre Berk Suyabatmaz, alışkanlıklarından vazgeçemedi ve ilişki maddi kriz yüzünden bitti. Biten ilişkinin ardından Burcu Esmersoy'un şimdilerde ev aramaya başladığı öğrenildi. Sunucunun eşiyle oturduğu Göktürk’teki evi boşaltmaya karar verdiği ve kendisine Sarıyer’de yeni bir ev baktığı da gelen haberler arasında.

"Olmadı, yürümedi. Birbirimizi yıpratmamak adına ayrılma kararı aldık" diyen Esmersoy, önceki gün de Kanyon’da görüntülendi. Sunucu, konuyla ilgili sorular üzerine "Bu konuda konuşmak istemiyorum" dedi.

(akşam)

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

saniye sonra kapanacak.