Mevzum Derin Irmak Arıcı
MEVZUM DERİN IRMAK ARICI

CANLI RADYO DİNLE

MEVZUM DERİN
GÜNLER GEÇMEK BİLMEDİ
YARİM BU SEVDAMI GÖRMEDİ
SUSTUM YÜREK YANGIN YERİ OF
VALLAHİ ANMAM
TÖVBE BİR DAHA KANMAM
ADINI ANARSAM Bİ DAHA
YÜZÜME ÇALINSIN KARALAR
MEVZUM DERİN BENİ YARALAR
HOYRATTIR O YAR BENİ OYALAR

MEVZUM DERİN IRMAK ARICI

BURCU ESMERSOY TAŞINIYOR

BERK SUYABATMAZ İLE YOLLARINI AYIRMAYA KARAR VEREN ÜNLÜ SUNUCU BURCU ESMERSOY'UN, GÖKTÜRK’TEKİ EVİ BOŞALTMAYA KARAR VERDİĞİ ÖĞRENİLDİ.

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, 2018 yılında iş insanı Berk Suyabatmaz ile New York Başkonsolosluğu'nda evlenmişti. Önceki gün ise çiftten kötü haber gelmiş, Esmersoy ile Suyabatmaz'ın boşanma kararı aldığı öğrenilmişti. Anlaşmalı olarak boşanacağı öğrenilen ikilinin, 'şiddetli geçimsizlik ve fikir ayrılığı' sebebiyle yollarını ayıracağı belirtilmişti. Ancak bugün 2. Sayfa programında şaşırtan bir iddia ortaya atıldı.

MADDİ KRİZ YÜZÜNDEN Mİ BOŞANIYORLAR?

İddiaya göre Berk Suyabatmaz, alışkanlıklarından vazgeçemedi ve ilişki maddi kriz yüzünden bitti. Biten ilişkinin ardından Burcu Esmersoy'un şimdilerde ev aramaya başladığı öğrenildi. Sunucunun eşiyle oturduğu Göktürk’teki evi boşaltmaya karar verdiği ve kendisine Sarıyer’de yeni bir ev baktığı da gelen haberler arasında.

"Olmadı, yürümedi. Birbirimizi yıpratmamak adına ayrılma kararı aldık" diyen Esmersoy, önceki gün de Kanyon’da görüntülendi. Sunucu, konuyla ilgili sorular üzerine "Bu konuda konuşmak istemiyorum" dedi.

(akşam)

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

saniye sonra kapanacak.