Rica Ederim Ayçin Asan
RİCA EDERİM AYÇİN ASAN

CANLI RADYO DİNLE

İNANMIYORUM NASIL AYRILDIK?
KİME ALDANDIK
KARA SEVDAYDIK
BİZ SENİNLE DAĞLARA FERMAN
DİLLERE DESTAN
ELLERE HÜSRAN

İÇİME SIĞMIYOR DERDİM KEDERİM
ÖZLEDİM YEMİN EDERİM
BİLSEN NASIL ÇARPIYOR YÜREĞİMDE ELLERİM

SEVGİLİM "BİTTİ BU AŞK HOŞÇA KAL" DİYORSUN
OLSUN, DAĞ GİBİ ÇEKER GİDERİM
ÜZÜNTÜ YARATMA
ÖMRÜMÜ VERDİM YOLLARINA SERDİM DİYE
HİÇ ÖNEMİ YOK RİCA EDERİM

BEKLİYORUM SABAH OLUR MU
KAPI ÇALAR MI, BENİ ARAR MI
BİZ ONUNLA DAĞLARA FERMAN
DİLLERE DESTAN, ELLERE HÜSRAN

RİCA EDERİM AYÇİN ASAN

DEMET ŞENER KRİZİ BÜYÜYOR!

CENK KÜPELİ'NİN BABASI, DEMET ŞENER İLE OĞLUNUN EVLİLİĞİNE BAŞINDAN BERİ KARŞI OLDUĞUNU DİLE GETİRMİŞ VE MAGAZİN GÜNDEMİNE DAMGA VURMUŞTU.

Dün 2. Sayfa programına bağlanan ve yaşadıkları üzüntüyü dile getiren Cenk Küpeli'nin babası, oğullarının defalarca yaşadıkları Ankara'ya geldiğini ancak kendilerinin arama ve görüşme isteklerine yanıt vermediğini dile getirdi. Hal böyle olunca oğullarıyla baş başa kalmak isteyen aile, Cenk Küpeli'nin "Demet olmadan görüşmem" isteğini kabul etmeyince Cenk Küpeli ile anne ve babasının arası iyice açıldı.

ANNESİ DE DERT YANDI

Son olarak anne Oya Küpeli'nin de geçen hafta sonu bir yakınına gözyaşları içinde şöyle yakındığı öğrenildi: "Ankara'ya geliyor. Bizimle görüşmeden dönüyor. Demet Şener onu kabul etmedik diye bize resmen nispet yapıyor. Bir türlü içime sindiremiyorum. Canım oğlumu görememek bana acı veriyor. Bu evliliği asla kabul etmeyeceğim. Oğlumla aramızı açanları affetmeyeceğim"

Öte yandan Cenk Küpeli'nin babası Avni Küpeli, "Demet Şener, gözümüzün nuru oğlumuz Cenk'i bizden kopardı. Şener'in yaptığı nispetler sadece İbrahim'i ve onun ailesini değil bizleri de yaralamıştır" demişti.

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

saniye sonra kapanacak.