Gunaydin Bengu
GUNAYDİN BENGU

CANLI RADYO DİNLE

GUNAYDİN BENGU

'EN PAHALI BESTECİ BENİM'

SİNAN AKÇIL, DÜN AKŞAM SÜPER FM FREKANSIYLA AYNI ANDA SÜPER FM'İN İNSTAGRAM HESABINDAN CANLI YAYINLANAN DUYGU ATAKAN'LA #EVDENYAYINDAYIZ YAYININA KONUK OLDU.

Canlı yayın boyunca önemli açıklamalarda bulunan Sinan Akçıl, karantina günlerini nasıl geçirdiğinden bahsetti. 

Sürekli film izlediğinden ve beste yazdığından bahseden başarılı isim, 'Evdeyim, sürekli film izliyorum, şarkı yazıyorum. Yaşar İpek'e şarkı yaptım, Sibel Can'a şarkı yaptım. Berkay da sürekli şarkı için arıyor' dedi.

Duygu Atakan'ın, 'Kızım' şarkısında bir babanın duygularını nasıl bu kadar güzel anlattığı sorusuna; Sinan Akçıl, 'Hikayelerden etkilenerek yazdım. Kızım olursa ona armağan edeceğim. Oğlum olursa sözlerini değiştireceğm. Bu dünyada bir parçam olsun, çocuğum olsun istiyorum. Ne zaman olur 'Allah bilir' dedi.

Sinan Akçıl, rap-pop tartışması için de 'İki müzik de birbirini besliyor, güzel şeyler yaptıkça her zaman başarılı olur' dedi.

Duygu Atakan'ın 'Keşke yapmasaydım dediğin şarkı oldu mu?' sorusuna Akçıl, 'Bir şey demeyeyim ayıp olur' cevabını verdi.

'En pahalı besteci sen misin?' sorusuna Sinan Akçıl, 'Sanırım benim. Ama hediye ettiğim şarkılar da oldu' dedi.

'Piyanist 2' albümündeki şarkıları ve şarkıcıları henüz belirlemediğini söyleyen başarılı isim, yeni isimler ve usta isimlerle ortak bir proje düşündüğünü söyledi.

Sinan Akçıl, çok sevilen 'Güzel Karım' şarkısını hikayesini de şöyle anlattı: 'Güzel karım barışma şarkım. Burcu, şarkıyı başta dinlemek istemedi, kalbi kırıktı. Lütfen dinle dedim. Şarkıyı dinledikçe duygularımı anladı ve barıştık' dedi.

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

 • TAN TAŞCI VE RUBATO EZBERLERİ BOZDU!Tan Taşçı ve virtüöz müzisyenlerden kurulu Rubato, müzikal işbirliklerinin ilk şarkısı "Ezberleri Bozalım"ı müzikseverlerle buluşturdu.
  Tan Taşcı ve Rubato Ezberleri Bozdu!
 • KARNAVAL’DAN #EVDEKAL RADYOSU
  Karnaval’dan #EvdeKal Radyosu
 • İREM DERİCİ'DEN İKİ SENE SONRA KLİP!Ünlü şarkıcı, 2018 yılında çıkardığı “Sabıka Kaydı” albümünden “Razıyım Ömür Boyu Yalnızlığa” şarkısına klip çekti.
  İrem Derici'den İki Sene Sonra Klip!
 • HADİSE 1 MİLYON LİRA ZARAR ETTİ!Çin’in Wuhan kentinde başlayıp neredeyse tüm dünyaya yayılan koronavirüs, geçtiğimiz hafta Türkiye’ye girmişti.
  Hadise 1 Milyon Lira Zarar Etti!
 • FUNDA ARAR 13 MART'TA BOSTANCI'DAFunda Arar, 13 Mart'ta Bostancı Gösteri Merkezi'nde sevenleriyle buluşacak.
  Funda Arar 13 Mart'ta Bostancı'da
 • GÖKÇE'DEN ALBÜM MÜJDESİŞarkıcı Gökçe, önceki gün City's Nişantaşı'nda görüntülendi.
  Gökçe'den Albüm Müjdesi
 • 'KÜSÜM SİZE'Teoman, ‘Tükenmişlik sendromu yaşıyorum' dedikten sonra sözlerinin yanlış anlaşıldığını söylemişti.
  'Küsüm Size'
 • 'ŞARKILAR EĞLENCE DEĞİL, İYİLEŞME YOLU'Kalben, ülke olarak şehitlerimiz adına duyduğumuz yasın bir yansıması olarak müzik ve tiyatro performanslarının iptal edilmesiyle ilgili olarak bir paylaşımda buludu.
  'Şarkılar Eğlence Değil, İyileşme Yolu'
 • SİMGE, HAYRANLARINA SÜRPRİZ YAPTISon yıllarda şarkıları, duruşu ile en beğenilen isimler arasında yerini alan Simge'den, hayranlarına sürpriz geldi.
  Simge, Hayranlarına Sürpriz Yaptı
 • GÖKHAN TÜRKMEN'DEN SİNGLE MÜJDESİŞarkıcı Gökhan Türkmen, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.
  Gökhan Türkmen'den Single Müjdesi
saniye sonra kapanacak.