Nazlanma Onur Mete
NAZLANMA ONUR METE

CANLI RADYO DİNLE

YİNE AYLAR VAR, GECELER SENSİZ
GÖZÜM YOLLARDA BEN ÇARESİZ
SENSİZ AHLARDA, AH GÜNAHLARDA
SEVGİYE HASRET FERYATLARDA

HADİ GEL YAPMA NE OLUR
BU NE HIRS SÖYLE NE GURUR
AYRILIK SENİ DE VURUR
BENİ DE VURUR

HADİ GEL GEL GEL NE OLURSUN GEL
HADİ NAZLANMA HAYAT ÇOK KISA
HADİ GEL GEL GEL BU HASRET YETER
HADİ NAZLANMA SONRA BU AŞK BİTER

NAZLANMA ONUR METE

HAYATI FİLM OLACAK!

MEGASTAR TARKAN, HAYATI BOYUNCA ATLATTIĞI ÖLÜM TEHLİKELERİNİ VE YAŞADIĞI SIKINTILARDAN ŞÖHRET BASAMAKLARINA NASIL TIRMANDIĞINI ANLATAN FİLMİ İÇİN KOLLARI SIVADI.

Takvim'in haberine göre; zorluklarla geçen yaşamı daha annesi Neşe Tevetoğlu'nun karnındayken başlayan sanatçının, birçok kez ölümden dönmesini de yazacağı senaryoda anlatacağı konuşuluyor. Öyle ki sanatçının yakınlarının anlattığına göre Neşe Hanım, eşi Ali Tevetoğlu ile evliliğinde sıkıntılar yaşadığında Tarkan'a hamile olduğunu öğrendi. Bebeği aldırmayı dahi düşenen Neşe Hanım, rüyasında oğlunun ailesi ve memleketi için çok hayırlı bir evlat olacağını görüp bundan vazgeçti.

"BU ÇOCUK YAŞAMAZ" DEMİŞLERDİ

Adını da annesinin rüyası üzerine alan sanatçı, küçükken ağabeyi ile at arabasının peşinden koşup feci bir kaza geçirdi. Megastar, doktorların "Bu çocuk yaşamaz" demesine rağmen hayata sımsıkı tutundu. Doğup büyüdüğü Almanya'daki ırkçı saldırılardan da nasibini alan Tarkan, babasının kalp hastalığı nedeniyle 15 yaşında ailesiyle Türkiye'ye yerleşti.

ŞÖHRETİ YAKALADIKTAN SONRA KAZA GEÇİRDİ

Maddi sıkıntıların yanı sıra Avrupai görüntüsüyle çevrenin baskısını da hisseden Megastar, bir dönem yaşadığı psikolojik sıkıntıların üstesinden profesyonel destekle üstesinden geldi. Yıldızı 90'lı yılların başında parlayan ünlü sanatçı, şöhreti yakaladıktan kısa bir süre sonra Fransa'da geçirdiği feci trafik kazasıyla bir kez daha ölümle burun buruna geldi. Vücudunda kırıklar oluşan Tarkan, burada uzun süre de yoğun bakımda kaldı.

SENARYOYU TİTİZLİKLE KALEME ALIYOR

Megastar'ın yıllar sonraki başka bir kazada otobanın ortasında öylece kalan araçtan şans eseri sağ salim kurtulması da o dönem büyük yankı uyandırmıştı. Birçok kez ölüme çelme takıp azmiyle de yıldızını parlatan 45 yaşındaki ünlü sanatçı, bugüne kadar en başarılı yapımcıların kendisine yaptığı pek çok oyunculuk teklifini geri çevirmişti. Megastar'ın kendi hayatını anlattığı ve senaryosunu büyük titizlikle kaleme aldığı filmde oynayıp oynamayacağı ise merak konusu oldu.

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

saniye sonra kapanacak.