Farkımız Var Hadise
FARKIMIZ VAR HADİSE

CANLI RADYO DİNLE

BAŞI DERTTEN KURTULMUYOR YÜREĞİN
BU KAÇINCI TOKADI BİZE FELEĞİN
ZAR TUTMAYI SEÇTİ MAALESEF ONLAR
BİZ DÜRÜSTÇE OYNADIK YEMİN EDERİM

GÜVENDİĞİM ÇINAR DA DUVAR DA ÇÜRÜKMÜŞ
ALLAH'IM İÇİMDE NE ÇOK ŞEY BİRİKMİŞ
ONDAN GELECEK YARAR DA ZARARDAN BETER
VİCDANIYLA KALSIN SAYIN ÇOKBİLMİŞ

BİZİM DE SINIRIMIZ, BİR SABRIMIZ VAR
ÇİZGİYİ GEÇENE MÜSAADEMİZ YOK
BİZİM DE BİR FARKIMIZ, SABRIMIZ VAR
SINAVI GEÇENE BİR TEK SÖZÜMÜZ YOK

FARKIMIZ VAR HADİSE

KENDİ EVİNDE 'EVET' DEDİ!

SILA, ŞEF HAZER AMANİ İLE EVLENDİ.

Şarkıcı Sıla ve şef Hazer Amani, geçen yıla damga vuran sürpriz aşklarını nikâh masasına taşıdı. Çift, dün yapılan sade bir törenle evlendi.

Yalnızca çiftin aileleri ve yakın arkadaşlarının davetli olduğu düğün merasiminin Nişantaşı’ndaki Alancha adlı mekânda basından gizli yapılması planlanıyordu. Ancak düğün yerinin ifşa olması üzerine çift, son dakika değişikliği yaparak Sıla’nın Taksim'deki evinde nikâh defterine imza attı.

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun kıydığı nikâhta Sıla’nın şahitliğini menajeri Serkan Güney ile müzik direktörü Burak Erkul yaptı. Hazer Amani’nin şahitliğini ise ünlü şovmen Beyazıt Öztürk ve Kemal İnal üstlendi.

ROMA'DA TATİL 

Sıla, Özlem Süer imzalı gelinlik giyerken, Hazer Amani’nin damatlık tercihi Cavalli oldu. Törenin ardından ünlü çift, 100 kişilik düğün partisi için Alancha’ya geçti. Sıla Gençoğlu ile Hazer Amani nikahtan sonra Roma’da kısa bir tatil yapacak.

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun kıydığı nikah sonrası, törene katılanlar Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani ile birlikte toplu fotoğraf çektirdi.

Çift, nikahtan sonra Nişantaşı’ndaki bir mekanda davet verdi. Geceye, çiftin ailelerinin yanı sıra 100’e yakın dostu katıldı.

Düğün sonrası yapılan eğlencede Mabel Matiz de sahneye çıktı...


 

(hürriyet)

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

saniye sonra kapanacak.