Olmadı İdo Tatlıses
OLMADI İDO TATLISES

CANLI RADYO DİNLE

KARŞIMA ÇIKMA N’OLUR
BENİ ARAYIP SORMA N’OLUR
İSTEMİYORUM SENİ SENİN GİBİLERİNİ

BENİ BENDEN ALMASINLAR
YAKIN DEĞİL UZAKTAYIM
BEN ARTIK, SENSİZ.

OLMADI SENSİZ OLMADI
YAPAMADIM BU AYRILIK UYMADI
DOYMADIN BENİ YEDİN DOYMADIN
SENİ GİDİ SENİ BENİMLE NE GÜZEL OYNADIN
SEVGİLİM…

OLMADI İDO TATLISES

'KLİP İÇİN ÖZEN İZNE BAŞVURDUM, KABUL EDİLMEDİ'

DEEPERİSE, DÜN AKŞAM SÜPER FM FREKANSIYLA AYNI ANDA @KARNAVALCOM'UN İNSTAGRAM HESABINDAN CANLI YAYINLANAN DUYGU ATAKAN'LA #EVDENYAYINDAYIZ YAYININA KONUK OLDU.

Gerçek adı Mesut olan başarılı isim Deeperise canlı yayın boyunca samimi açıklamalarda bulundu.

İşte Deeperise'nin açıklamalarından satır başları:

- Genelde stüdyodayım. Hep yaptığım şeyleri yapmaya devam ediyorum. Benim için fazla bir şey değişmedi. Zaten göz önünde olan biri değilim. Spor yapıyorum, müzik yapıyorum, stabil bir hayat yaşıyorum. Yeni projeler üretmeye devam ediyorum. Sadece sokağa çıkma yasağı olduğu günlerde zorlanıyorum.

- Müzik piyasına başladığımda işlerimi ilk olarak digital ortamlarda paylaşıyordum. Türkiye'de fazla tanımıyordum. Yabancı şarkılar yapıyordum. Daha sonra önce ülkemizde tanınmam gerektiğini düşündüm. Sonra Jabbar ile birlikte 'Raf'ı  yaptık. Türk müziğini elektronik ezgilerle birleştirdik. Başta 'Raf' herkese farklı geldi, kimse çalmak istemedi. Daha sonra bir numaraya yerleşince menajerime dönüp, 'Hani çalmıyorlardı' dedim. Şimdi de Jabbar ile 'Güzelliğin On Para Etmez' şarkısını yaptık.

- Amacım yaptığım işle konuşulmak. Magazinden uzak durmaya çalışıyorum. Bence özel hayat ile göz önünde olmak iyi bir şey değil.

- Klip çekmek için özel izne başvurdum, tabi ki kabul edilmedi. Daha önce yaptığımız bir anlaşma vardı. Şarkıyla birlikte klip de çıkacaktı. Anlaşmadan maddi-manevi etkilenmemek için klip çekmek istedim ama olmadı. Mecbur ayrı evlerde görüntüler çekip klip haline getireceğiz. Sonuçta ihtiyaçlarımız var ticari anlamda yolumuzun bir şekilde açılması lazım.

- Ersay Üner, Cem Adrian'a remix yaptık ama gelse beraber çalışmam dediğim insanlar da var tabi.

- Tarkan'ın 'Adımı Kalbime Yaz' albümündeki 'Sevdanın Son Vuruşu' şarkısına remix yapmayı çok istemiştim. Tabi o zamanlar ulaşabileceğimiz insanlar ve imkanlar kısıtlıydı.

- Haziran ve Temmuz aylarında peş peş yeni projelerim çıkacaki onların üzerinde çalışmaya devam ediyorum.

- DJ'lik yapmak isteyen, müzik piyasasına girmek isteyen gençler öncelikle sabırlı olmalılar. 'Şarkım bitti, hemen yayınlayayım' denmemeli. Aynı şarkıyı onuncu gün de dinlediğinde aynı etkiyi veriyorsa o zaman o şarkı olmuş demektir. Ben DJ'lik performansım da genelde popüler, iyi şarkılar çalıyorum.

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

 • 'BESTE YAPIYORUM DİYEN YALAN SÖYLER'İlyas Yalçıntaş, ‘Dünya Senin' şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.
  'Beste Yapıyorum Diyen Yalan Söyler'
 • AJDA PEKKAN'DAN BEST OF PROJESİ GELİYOR!Türk Pop Müziği'ne sayısız eser kazandıran Ajda Pekkan'dan Best Of projesi geliyor!
  Ajda Pekkan'dan Best Of Projesi Geliyor!
 • DEMET SAĞIROĞLU'NDAN YENİ SİNGLEDemet Sağıroğlu’nun, corona virüse yakalanması nedeniyle çıkış tarihi ertelenen 'Yaşadım Saydın mı?' isimli single’ı çıktı.
  Demet Sağıroğlu'ndan Yeni Single
 • IRMAK ARICI'NIN KLİP ÇEKİMİNDE KORONAVİRÜS ÖNLEMİ!Ümraniye Film Platosunda yönetmen Ahmet Can Tekin'in klip çekiminde set çalışanları, koruyucu ekipmanlarını giyerek çalıştı.
  Irmak Arıcı'nın Klip Çekiminde Koronavirüs Önlemi!
 • 'TÜRKİYE'YE DÖNEMEYECEK MİYİM DİYE ÇOK KORKTUM'Güliz Ayla, dün akşam Süper FM frekansıyla aynı anda @karnavalcom'un instagram hesabından canlı yayınlanan Duygu Atakan'la #EvdenYayındayız yayınına konuk oldu.
  'Türkiye'ye Dönemeyecek Miyim Diye Çok Korktum'
 • OĞUZHAN KOÇ STÜDYOYA KAPANDI!Oğuzhan Koç, geçen cuma günü Arnavutköy’de objektife yansıdı.
  Oğuzhan Koç Stüdyoya Kapandı!
 • KARANTİNADA MÜZİK!Selena Gomez, karantina döneminde dinlediği müzikleri açıkladı.
  Karantinada Müzik!
 • GÖKÇE, YENİ SİNGLE MÜJDESİNİ VERDİ!Sevilen sanatçı Gökçe Kırgız, gazeteci Enes Özdemir'in instagram'dan yaptığı "Enes Özdemir'le Bi Konuşalım" programına konuk oldu.
  Gökçe, Yeni Single Müjdesini Verdi!
 • GONCA VUSLATERİ'DEN SÜRPRİZ SİNGLE!Başarılı oyuncu Gonca Vuslateri ilk single çalışması, söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait "Hep bi' şey eksik" ile 8 Mayıs'ta müzik severler ile buluşuyor.
  Gonca Vuslateri'den Sürpriz Single!
 • KLİBİNDE HAYRANLARINI OYNATTI!Doğan Duru, ilk solo albümü olma özelliğini taşıyan,'Epoch'ta yer alan 'Dut' şarkısının, video klibi için 8 Nisan'da takipçilerine birlikte çekme çağrısında bulunmuştu.
  Klibinde Hayranlarını Oynattı!
saniye sonra kapanacak.