Ala Demet Akalın
ALA DEMET AKALIN

CANLI RADYO DİNLE

KAPTIRDIK GİDİYORUZ GÖNÜL TERKİSİNDE
YEDİLER ÖMRÜMÜZÜ DOYMADILAR BE ANAM
UTANMADI DA BİZİ YALNIZA KOYANLAR
BİR OH DEDİRTMEDİ İNSANI KAYIRANLAR

YANİ SEN GÜLDÜĞÜME BAKMA
KADEHİN VARSA BİRAZ DA AĞLARIM
AH BU HAVA BU EFKÂR
AŞKIN ŞEREFİNE BAĞLARIM

GELEN VARSA ALÂ GİDEN VARSA ALÂ
KALP YAŞIYORSA HALA
AH NE ALÂ
GELEN VARSA ALÂ GİDEN VARSA ALÂ
AŞK YAŞIYORSA HALA
AH NE ALÂ

ALA DEMET AKALIN

'SAĞLIMIZ İÇİN EVDE KALALIM'

FUNDA ARAR, DÜN AKŞAM SÜPER FM FREKANSIYLA AYNI ANDA SÜPER FM'İN İNSTAGRAM HESABINDAN CANLI YAYINLANAN DUYGU ATAKAN'LA #EVDENYAYINDAYIZ YAYININA KONUK OLDU.

Canlı yayın boyunca önemli açıklamalarda bulunan Funda Arar, karantina günlerini nasıl geçirdiğinden bahsetti.

Duygu Atakan'ın, 'Sürekli evde olmak nasıl?' sorusuna Funda Arar, 'Gülerek bizim evi dışarıdan dinleyen deli der. Sürekli bir koşuşturma halindeyiz. Şimdi uzaktan da eğitim başladı. Tüm gün Aras'la ilgileniyorum. Daha birinci sınıfa gidiyor. Öğretmen gibi ilgileniyorum. Bir de sürekli 'Ne yiyelim' diye düşünüyoruz.  Dışarıdayken geçiştiriyorduk. Evde olunca pastlalar, kurabiyeler derken hep yiyoruz' cevabını verdi.

'Doldur Yüreğini' şarkısı hakkında ise Funda Arar, '4 yıldır olan bir şarkıydı. Kısmet bu zamanaymış..' dedi.

'Şarkıcılık masraflı mı?' sorusuna Funda Arar, 'Bizim biraz şanslıyız. Stüdyomuz var. Ama albümden çok prodüksiyon masraf oluyor. Fotoğraf masrafı, klip derken..'

Başarılı isim, yeni nesil sanatçılardan da Derya Uluğ, Merve Özbey ve Emir Can İğrek'i beğendiğini söyledi.

Funda Arar, 'En çok neyi özledin?'  sorusuna 'Bize basit gelen şeyler aslında ne kadar önemliymiş. Aileni görmek, bir yerlere çıkıp çay, kahve içmek...İnşallah bu dönem bize ders olur' cevabını verdi.

Sürekli elini yıkadığını belirten Funda Arar, marketten gelen her şeyi dezenfekte ettiğini de söyledi.

Funda Arar, 'İkinci çocuğu düşünüyor musun?' sorusuna 'Şu an bilmiyorum. Aslında çok zor geliyor. Keşke peş peşe yapabilseydim. Bu dünyada çok zor geliyor' cevabını verdi.

Funda Arar, son olarak sevenlerine şöyle seslendi:

'Moral olsun, espri olsun diye gülüyoruz ama işin ciddiyetine varmalıyız. Zor günler. Çalışmak zorunda değilseniz dışarı çıkmayın.Vaka sayısı hızla artıyor. Evde kalalım, müzik dinleyelim, radyo dinleyelim. Sağlığımız için evde kalalım' dedi.

 

 


 

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

 • 'BESTE YAPIYORUM DİYEN YALAN SÖYLER'İlyas Yalçıntaş, ‘Dünya Senin' şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.
  'Beste Yapıyorum Diyen Yalan Söyler'
 • AJDA PEKKAN'DAN BEST OF PROJESİ GELİYOR!Türk Pop Müziği'ne sayısız eser kazandıran Ajda Pekkan'dan Best Of projesi geliyor!
  Ajda Pekkan'dan Best Of Projesi Geliyor!
 • DEMET SAĞIROĞLU'NDAN YENİ SİNGLEDemet Sağıroğlu’nun, corona virüse yakalanması nedeniyle çıkış tarihi ertelenen 'Yaşadım Saydın mı?' isimli single’ı çıktı.
  Demet Sağıroğlu'ndan Yeni Single
 • IRMAK ARICI'NIN KLİP ÇEKİMİNDE KORONAVİRÜS ÖNLEMİ!Ümraniye Film Platosunda yönetmen Ahmet Can Tekin'in klip çekiminde set çalışanları, koruyucu ekipmanlarını giyerek çalıştı.
  Irmak Arıcı'nın Klip Çekiminde Koronavirüs Önlemi!
 • 'TÜRKİYE'YE DÖNEMEYECEK MİYİM DİYE ÇOK KORKTUM'Güliz Ayla, dün akşam Süper FM frekansıyla aynı anda @karnavalcom'un instagram hesabından canlı yayınlanan Duygu Atakan'la #EvdenYayındayız yayınına konuk oldu.
  'Türkiye'ye Dönemeyecek Miyim Diye Çok Korktum'
 • OĞUZHAN KOÇ STÜDYOYA KAPANDI!Oğuzhan Koç, geçen cuma günü Arnavutköy’de objektife yansıdı.
  Oğuzhan Koç Stüdyoya Kapandı!
 • KARANTİNADA MÜZİK!Selena Gomez, karantina döneminde dinlediği müzikleri açıkladı.
  Karantinada Müzik!
 • GÖKÇE, YENİ SİNGLE MÜJDESİNİ VERDİ!Sevilen sanatçı Gökçe Kırgız, gazeteci Enes Özdemir'in instagram'dan yaptığı "Enes Özdemir'le Bi Konuşalım" programına konuk oldu.
  Gökçe, Yeni Single Müjdesini Verdi!
 • GONCA VUSLATERİ'DEN SÜRPRİZ SİNGLE!Başarılı oyuncu Gonca Vuslateri ilk single çalışması, söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait "Hep bi' şey eksik" ile 8 Mayıs'ta müzik severler ile buluşuyor.
  Gonca Vuslateri'den Sürpriz Single!
 • KLİBİNDE HAYRANLARINI OYNATTI!Doğan Duru, ilk solo albümü olma özelliğini taşıyan,'Epoch'ta yer alan 'Dut' şarkısının, video klibi için 8 Nisan'da takipçilerine birlikte çekme çağrısında bulunmuştu.
  Klibinde Hayranlarını Oynattı!
saniye sonra kapanacak.