Kalpten Dudağa Yalın
KALPTEN DUDAĞA YALIN

CANLI RADYO DİNLE

BİR CESARET GELİVER YANIMA
ÖYLE BİR ANDA
OLUR OLUR OLUR MU OLUR
KORKUNUN ECELE FAYDASI EĞER AŞKSA
OLUR OLUR GÜZEL DE OLUR

SÜSLEMEDEN DÜŞÜNMEDEN
KALPTEN DUDAĞA ÖYLE SAF
AKLA HİÇ DEĞMEDEN
ASALETİN KABUL YİNE SENDE DURSUN

VARSA SEN YOKSA SEN
BİR ADIM GELEBİLSEN
YAZARIM SÖYLERİM NASIL BİR SON İSTERSEN
BUZLARIM ÇÖZÜLÜR GÜL YÜZÜNÜ GÖSTERSEN
AŞKI BİR DİNLESEN

KALPTEN DUDAĞA YALIN

'SEN ÇİRKİNSİN O YAKIŞIKLI'

AYŞE ARMAN’A RÖPORTAJ VEREN GUPSE ÖZAY, İLİŞKİSİNE DAİR SORULARA CEVAP VERDİ.

İşte o röportajdan bazı kısımlar:

Eğri oturup doğru konuşalım: Sevgilini Allah sevdiğine bağışlasın! Evet, yakışıklı, iyi de bir oyuncu ama senin artıların bana göre daha fazla. Millet bunu görmek yerine, niye seni yerin dibine batırıyor sürekli. “Heyyyyt yetti ulan!” diyesin gelmiyor mu?

-Artı-eksi yarışı gibi değil ki bu! Barış’ın başka bir kariyer çizgisi var benim başka. Ben ona çok hayranım, o da bana. Bazı insanlar birinin ilişkisine bakarken, hayran olacak yerleri seçmek yerine, ezip eleştirmek istediği yerleri seçmeyi yeğliyor. Bu, o kişinin hayattaki duruşu, mutluluğu veya mutsuzluğuyla ilişkili diye düşünüyorum.

Sıkmadı mı yani, “Sen çirkinsin, o çok yakışıklı! Sen ona layık değilsin! Sende ne buldu ki?” muhabbeti?

-Sıkılmadım aslında. Müthiş bir inceleme alanı oldu benim için. Güzellik kalıpları sosyal medya vasıtasıyla daha da güçlendi günümüzde. İşin fenası, yeni nesil artık tamamen bu kaygıyla büyüyor. Bu beni daha çok ilgilendiriyor. Üzüyor da... Yazdığım, oynadığım filmdeki karakter için bile “Ne zaman güzelleşecek bu kız?” diye mesaj atıyorlar. Yani bakış açısı şu: “Başarılı, mutlu ve seçilen olmak için önce güzel olmak gerekir!” Çok fena bir şey bu! Belki ben başarılı oldukça, beni rol model gören gençler “Üreteyim, güçlü, korkusuz olayım, zekâmla poz vereyim!” derler, bunu denerler diye umutlanıyorum. 

Bu toplum senden Barış’tan evlenme teklifi aldığını, tek taş aldığını duymak istiyor. Bunun farkında mısın? Eğer almazsan da “Haaa işte, biz demiştik!” diyecekler. Bu sende baskı yaratıyor mu? 

-Bu toplum kadından çok şey istiyor. Ben de bununla savaşıyorum. Kadınlar arası rekabet içeriğinde de, teklif, yüzük, yüzüğün boyutu, düğün, gelinlik, balayı mekânı gibi gibi çok fazla yarıştıracak unsur var. Buna mahkûm olmayı doğru bulmuyorum. Ve üstümde baskı kurmasına kesinlikle izin vermiyorum.


 

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

saniye sonra kapanacak.