Üzülmedin Mi? Simge
ÜZÜLMEDİN Mİ? SİMGE

CANLI RADYO DİNLE

VURULDUM
AYNI YERDEN ÜST ÜSTE VURULDUM
AMA SUSTUM

DAĞITTIN HAYATIMI
BENİ AĞIR YANILTTIN
ACIM OLDUN

VE GÖRDÜM GERÇEĞİ
İÇİNDEKİ SENİ
BUNA RAĞMEN TUTUYORDUM O SOĞUK ELLERİNİ
GİDİYORDUM KAÇ DEFA
AMA TUTTUM KENDİMİ
YAPAMAZDIM, ACITAMAZDIM ASLA SENİN GİBİ

ÜZÜLMEDİN Mİ KALBİMİ ÇARPIP ÇIKARKEN
KÜÇÜLMEDİN Mİ AŞKLA VERDİĞİN SÖZDEN CAYARKEN
NASIL BAKIYORSUN GÖZLERİME VEDA EDERKEN
BEN ÇOK ÜZÜLDÜM, SEN ÜZÜLMEDİN Mİ?

ÜZÜLMEDİN Mİ? SİMGE

'SOĞANLI, SARIMSAKLI DÜRÜM OLAYI ÇOK BÜYÜDÜ!'

KEREM BURSİN, BİR DÖNEM "YAŞAMAYANLAR" DİZİSİNDE ROL ALDIĞI NİLPERİ ŞAHİNKAYA İLE İLGİLİ, "SOĞANLI, SARIMSAKLI DÜRÜM YİYOR SONRA DA 'GEL BENİ ÖP' DİYORDU" İFADELERİNİN KULLANMIŞTI.

2. Sayfa" kameralarına konuşan Kerem Bursin, "O haberler çıktığında burada değildim. Olay nerelere geldi. Nilperi benim ekran önünde aşkım, ona aşığım! Onunla çalışmak acayip keyifli bayılıyorum ona ilk projemizden beri ona hayran kaldım. İnanılmaz bir partner onunla her zaman çalışmak isterim."

NE DEMİŞTİ?

Bir YouTube kanalında yayınlanan programa konuk olan oyuncu Kerem Bürsin, Yaşamayanlar dizisindeki partneri Nilperi Şahinkaya'nın öpüşme sahnelerinden önce soğanlı ve sarımsaklı dürüm yedikten sonra kendisine 'Gel beni öp' dediğini anlatmıştı.

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

 • 'BESTE YAPIYORUM DİYEN YALAN SÖYLER'İlyas Yalçıntaş, ‘Dünya Senin' şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.
  'Beste Yapıyorum Diyen Yalan Söyler'
 • AJDA PEKKAN'DAN BEST OF PROJESİ GELİYOR!Türk Pop Müziği'ne sayısız eser kazandıran Ajda Pekkan'dan Best Of projesi geliyor!
  Ajda Pekkan'dan Best Of Projesi Geliyor!
 • DEMET SAĞIROĞLU'NDAN YENİ SİNGLEDemet Sağıroğlu’nun, corona virüse yakalanması nedeniyle çıkış tarihi ertelenen 'Yaşadım Saydın mı?' isimli single’ı çıktı.
  Demet Sağıroğlu'ndan Yeni Single
 • IRMAK ARICI'NIN KLİP ÇEKİMİNDE KORONAVİRÜS ÖNLEMİ!Ümraniye Film Platosunda yönetmen Ahmet Can Tekin'in klip çekiminde set çalışanları, koruyucu ekipmanlarını giyerek çalıştı.
  Irmak Arıcı'nın Klip Çekiminde Koronavirüs Önlemi!
 • 'TÜRKİYE'YE DÖNEMEYECEK MİYİM DİYE ÇOK KORKTUM'Güliz Ayla, dün akşam Süper FM frekansıyla aynı anda @karnavalcom'un instagram hesabından canlı yayınlanan Duygu Atakan'la #EvdenYayındayız yayınına konuk oldu.
  'Türkiye'ye Dönemeyecek Miyim Diye Çok Korktum'
 • OĞUZHAN KOÇ STÜDYOYA KAPANDI!Oğuzhan Koç, geçen cuma günü Arnavutköy’de objektife yansıdı.
  Oğuzhan Koç Stüdyoya Kapandı!
 • KARANTİNADA MÜZİK!Selena Gomez, karantina döneminde dinlediği müzikleri açıkladı.
  Karantinada Müzik!
 • GÖKÇE, YENİ SİNGLE MÜJDESİNİ VERDİ!Sevilen sanatçı Gökçe Kırgız, gazeteci Enes Özdemir'in instagram'dan yaptığı "Enes Özdemir'le Bi Konuşalım" programına konuk oldu.
  Gökçe, Yeni Single Müjdesini Verdi!
 • GONCA VUSLATERİ'DEN SÜRPRİZ SİNGLE!Başarılı oyuncu Gonca Vuslateri ilk single çalışması, söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait "Hep bi' şey eksik" ile 8 Mayıs'ta müzik severler ile buluşuyor.
  Gonca Vuslateri'den Sürpriz Single!
 • KLİBİNDE HAYRANLARINI OYNATTI!Doğan Duru, ilk solo albümü olma özelliğini taşıyan,'Epoch'ta yer alan 'Dut' şarkısının, video klibi için 8 Nisan'da takipçilerine birlikte çekme çağrısında bulunmuştu.
  Klibinde Hayranlarını Oynattı!
saniye sonra kapanacak.