Nefret Bilal Sonses
NEFRET BİLAL SONSES

CANLI RADYO DİNLE

NEFRET BİLAL SONSES

'TAKTİKLE İLİŞKİ YAŞANMAZ, AŞK İNSANIYIM!'

GENÇ OYUNCU KUBİLAY AKA, KENDİSİYLE İLGİLİ MERAK EDİLENLERİ ANLATTI.

Çukur dizisinde 'Celasun' karakterine hayat veren Kubilay Aka, geçtiğimiz gün bir derginin haziran sayısına konuştu. Aka, iş ve özel hayatı ile ilgili merak edilenleri anlattı.

Kariyerine havalimanında keşfedilmesiyle başladığını söyleyen Kubilay Aka, bu konuyla ilgili şanslı olduğunu belirterek, çalışmanın da çok önemli olduğunu vurguladı.

"KIRK FIRIN EKMEK YEMEM GEREKİYOR"

Oyunculukta, usta sanatçı Haluk Bilginer'den ilham aldığını belirten Kubilay Aka, "Kırk fırın ekmek yemem gerekiyor biliyorum ama oynadığı her karakteri hayranlıkla izliyor ve takip ediyorum" dedi.

"AŞK İNSANIYIM"

Öte yandan aşk insanı olduğunu söyleyen Aka, "Planlı veya programlı, taktik savaşlarıyla yaşanan ilişki, ilişki değil zorunluluk haline geliyor benim için" ifadelerini kullandı.

Pandemi sürecinde de kendini yararlı şeyler yapmak için şartlayan oyuncu, evdeki zamanını müzik yaparak, söz yazarak, spor yaparak ve yemek yapmayı deneyerek geçirdiğini söyledi.

Kubilay Aka, aynı zamanda filmler keşfetmenin ve evcil hayvanlarıyla bu dönemde vakit geçirmenin ona çok keyif verdiğini söylüyor. (akşam)

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

 • CHARLİE DANİELS YAŞAMINI YİTİRDİ!Country müziğin efsanevi ismi Charlie Daniels, 83 yaşında hayatını kaybetti. Usta müzisyen, ABD’nin Tennessee eyaletine bağlı Hermitage bölgesinde bir hastanede tedavi görüyordu.
  Charlie Daniels Yaşamını Yitirdi!
 • '4 AY SONRA İLK SAHNEM'Sertab Erener önceki gün İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi’nde düzenlenen “Park et seyret” konserleri kapsamında sahne aldı.
  '4 Ay Sonra İlk Sahnem'
 • EV YAPIMI KLİPFunda Arar, 13’üncü albümü ‘Doldur Yüreğimi’nin ikinci klibini, ‘Vasiyet’e çekti.
  Ev Yapımı Klip
 • 'TIKLANMA SAYILARI BAŞARI KISTASI DEĞİL'Tuğba Yurt, fenomenlerin şarkı çıkarmasıyla ilgili ‘Tıklanma sayıları benim için başarı kıstası değil’ dedi.
  'Tıklanma Sayıları Başarı Kıstası Değil'
 • SERTAB ERENER'DEN YEPYENİ BİR ALBÜMSertab Erener, 13. stüdyo albümü 'Ben Yaşarım'ı sevenleri ile buluşturdu.
  Sertab Erener'den Yepyeni Bir Albüm
 • 'KARANTİNADA ÜRETTİM'Ünlü şarkıcı Selda Bağcan, samimi açıklamalarda bulundu.
  'Karantinada Ürettim'
 • MURAT BOZ'DAN 12. SİNGLEPopçu Murat Boz, yeni şarkısı 'Kalben'i müzikseverlerin beğenisine sundu.
  Murat Boz'dan 12. Single
 • KENAN DOĞULU'DAN YENİ KLİPKenan Doğulu, Nisan ayında yayınladığı 'Bizimdir' şarkısının ardından, son stüdyo albümüne ismini veren 'Vay Be' şarkısının klibi ile izleyicileriyle buluştu.
  Kenan Doğulu'dan Yeni Klip
 • 'BESTE YAPIYORUM DİYEN YALAN SÖYLER'İlyas Yalçıntaş, ‘Dünya Senin' şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.
  'Beste Yapıyorum Diyen Yalan Söyler'
 • AJDA PEKKAN'DAN BEST OF PROJESİ GELİYOR!Türk Pop Müziği'ne sayısız eser kazandıran Ajda Pekkan'dan Best Of projesi geliyor!
  Ajda Pekkan'dan Best Of Projesi Geliyor!
saniye sonra kapanacak.