Top 20 Süper FM
TOP 20 SÜPER FM

CANLI RADYO DİNLE

TOP 20 SÜPER FM

'YUVA YIKMADIM'

SEVGİLİSİ CANER KARALOĞLU’NUN EŞİNİ DARP ETTİĞİ İDDİA EDİLEN TUBA ÜNSAL, “BEN YUVA YIKMADIM. MEKANDA ARKAMDAN BOĞAZIMA SARILARAK HAKARET ETTİ, KENDİMİ KORUDUM” DEDİ

Tuba Ünsal, sevgilisi Caner Karaloğlu’nun boşanma aşamasında olduğu İspanyol eşi Elisabeth Mas Vall’u dövdüğü iddialarını yalanladı.

Kanal D’deki ‘2. Sayfa’ programına telefonla bağlanan oyuncu, hakkındaki suçlamalara, “20 yıl boyunca hayatımda böyle bir şey yaşamadım. Çamur at, izi kalsın olayı. Aslında tam olarak kadına şiddet budur. Hayatımda hiçbir zaman şiddetin içerisinde taraf olarak bulunmadım. Şiddete uğradım. Yuva yıkmadım” dedi.

Vall’un mekanda arkasından boğazına sarılarak, İngilizce hakaret ettiğini anlatan Ünsal, “Elimde görüntüler var. Kendimi korumaya aldım ‘Ne oluyoruz?’ dedim ve ittim. Hayatta her şeyini kaybeden bir anneden bahsediyoruz. Mahkemede pedagog raporu çıktı ve çocuğun annesinde kalmamasına, babasına verilmesine karar verildi. Empati kurmaya çalışıyorum. Darp raporu olan kadın, ertesi gün evinde bikinili dans ederken video mu koyar?” açıklamasını yaptı.

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

saniye sonra kapanacak.