Aşık Özgün
AŞIK ÖZGÜN

CANLI RADYO DİNLE

DOYDUN MU ACILARA?
GEL O ZAMAN YANIMA
NE BEKLİYORSUN DAHA
ALLAH ALLAH

SARALIM YARALARI
GEÇELİM ORALARI
O GECE YARILARI
EYVAH EYVAH

GİT BİR GEZ DOLAŞ, BENİM GİBİSİNİ ARA BUL DA
BÖYLE BİR AŞIK GÖRDÜN MÜ HİÇ İSTANBUL'DA?

KAPINA DA YATARIM
CAMINA TAŞ ATARIM
ALIRIM, KAÇARIM
BEN SENİ YAŞATIRIM
SENİ ÜZEN OLURSA
ORAYI DAĞITIRIM
YANINA BİR DAHA YAKLAŞANI YAKARIM

AŞIK ÖZGÜN

GEVEZE VE FAZLA MESAİ’NİN RÜYA’SI!

GEVEZE YAKLAŞIK 12 YILDIR BİRLİKTE SAHNE ALDIĞI FAZLA MESAİ İSİMLİ GRUPLA BİRLİKTE YAPTIĞI, 'RÜYA' İSİMLİ SİNGLE MÜZİKSEVERLERLE BULUŞTU.

Şarkı sözlerini Pınar Çubukçu ve Geveze’ye yazdığı “Rüya” isimli single’ın müziği Geveze’ ye, düzenlemesi de Nihat Çapoğlu’na ait.

Arıkan Sırakaya Stüdyoda kaydedilen şarkının mix’i Hakan Yeşilkaya, mastering’i Tarık Ceran tarafından yapıldı. Solistliğini Geveze’nin yaptığı “Geveze ve Fazla Mesai” adlı grupta; vokalde Pınar Çubukçu, bas gitarda Burak Cemal Küçükali, klavyede Nihat Çapoğlu ve Parvın Aslanov,  gitarda Ömer Cem Harnak, davulda Evren Güner var.  

“Rüya” nın video klibi Sertan Öksüz’ün yönetmenliğinde, Büyükada’da çekildi. Çok uzun yıllardır yelken yarışlarına katılan Geveze, tutkusunu şarkının video klibine de taşıdı. Geveze’nin daha önce yarışlara katıldığı yelkenliyle denize açıldığı çekimler bir gün denizde, bir gün karada olmak üzere iki günde tamamlandı.

Geveze ve Fazla Mesai, single’ın imaj fotoğrafları için Sertan Öksüz’ün objektifine poz verdiler. Şeref İnce  tarafından sinema afişi şeklinde hazırlanan “Rüya” nın kapak çalışması, sosyal medyada büyük ilgi gördü. “Rüya” GO Production etiketiyle günü dijital platformlarda ki yerini aldı. 

 

 

(kaynak)

MÜZİK DÜNYASINDA

EN SON

saniye sonra kapanacak.